Çöpün içinde bulundu! Göbek bağı bile kesilmemiş

Çöpün içinde bulundu! Göbek bağı bile kesilmemiş

Çin'de çöp konteynerinin önünden geçen bir kadın, çöplerin arasında ağlayan bir bebek buldu. Kendisini bulan kadının hırkasına kundaklanan bebek, tedavi için hastaneye götürüldü.

Çin'in doğusunda bulunan Foshan şehrinde bir yeni doğmuş bir bebek, çöp poşetine koyulmuş bir şekilde çöp konteynerinin içinde atıldı.

ÇÖPÜN İÇİNDE GÖBEK BAĞI KESİLMEMİŞ BEBEK BULUNDU

Çöp konteynerinin önüne geçen bir kadın, çöpten gelen bebek sesini kedi sandı. Çöpü karıştıran kadın plastik bir poşet içinde bir şeyin oynadığını görünce poşeti açtı. Poşetin içinden yeni doğmuş göbek bağı kesilmemiş bir bebek olduğunu gördü. Bebeği poşetin içinden çıkarıp hırkası ile bebeği soğuğa karşı korudu.

HASTANEYE KALDIRILAN BEBEK, AMELİYATA ALINDI

Olay yerine çağrılan polis ve sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan bebeğin kalp ritminde problem olduğu ortaya çıktı. Doktorlar tarafından ameliyata alınan bebeğin sağlık durumu ciddiyetini korurken polis ekipleri, bebeğin anne ve babasını bulmak için çalışma başlattı.

Otomobilde kanlı infaz! Otomobilde kanlı infaz!

Kreşte 'çimdikli işkence' iddiası Kreşte 'çimdikli işkence' iddiası

Üniversiteli Berfin'in ölümüyle ilgili korkunç ifadeler Üniversiteli Berfin'in ölümüyle ilgili korkunç ifadeler

ABD'den Türkiye açıklaması ABD'den Türkiye açıklaması

Bursa'da ticari araca çarpan motosiklet sürücüsü hastanede öldü Bursa'da ticari araca çarpan motosiklet sürücüsü hastanede öldü

Yine aynı rezalet! Dakikalarca tekme tokat dövdüler Yine aynı rezalet! Dakikalarca tekme tokat dövdüler

Kayseri Havaalanı'nda silah sesleri duyuldu, yaralı polisler var Kayseri Havaalanı'nda silah sesleri duyuldu, yaralı polisler var

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: Soruyorum sayacağınız 10 tane proje var mı? Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: Soruyorum sayacağınız 10 tane proje var mı?

Öpücük attığı adamın kendisini darp ettiğini iddia etti Öpücük attığı adamın kendisini darp ettiğini iddia etti

Bursa'da ziyarete açıldı denilen müze kapalı çıktı Bursa'da ziyarete açıldı denilen müze kapalı çıktı