Çinli mermer ihracatçısı vergi rekortmeni oldu

Çinli mermer ihracatçısı vergi rekortmeni oldu

Burdur'da kurumlar ve gelir vergisi rekortmenleri açıklanırken, gelir vergisinde mermer ihracatı yapan Çinli Jingjia Hong 342 bin 234 lirayla üçüncü oldu.

 

Burdur'da 2017 yılı gelirlerine göre en fazla vergi ödeyen kurumlar ve gelir vergisi mükellefleri ile gayrimenkul sermaye iradı vergi rekortmenleri açıklandı.

Burdur Defterdarlığı internet sitesinde yayımlanan listeye göre kurumlar vergisinde As Çimento Sanayi ve Ticaret AŞ 6 milyon 57 bin 997 lirayla birinci, Demir Maden Çimento Hazır Beton İnşaat Nak. San. ve Tic. AŞ 4 milyon 401 bin 706 lirayla ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırada yer alan rekortmen ise adının açıklanmasını istemedi.

Gelir vergisinde ise Nuri Bayır 1 milyon 432 bin 157 lirayla birinci oldu. İkinci sıradaki mükellef adının açıklanmasını istemedi. Üçüncü sırada ise 342 bin 234 lirayla Çinli Jingjia Hong yer aldı. Jingjia Hong'un Burdur'da mermer ihracatıyla uğraştığı belirtildi.

Gayrimenkul sermaye iradı geliri üzerinden en fazla vergi verenlerde ise Adem Sak 5 milyon 380 bin 435 lirayla birinci, Hüseyin Kuzu 298 bin 373 lirayla ikinci, Adem Kuzu da 298 bin 373 lirayla üçüncü sırada yer aldı.

Restoran sahibi cinayetinde flaş gelişme Restoran sahibi cinayetinde flaş gelişme

Cinayet sanığına ağırlaştırılmış müebbet Cinayet sanığına ağırlaştırılmış müebbet

Öğrenci pansiyonunda yangın paniği Öğrenci pansiyonunda yangın paniği

Kadın polisi darp etti! Yakalandığında kopan saçları elinden çıktı Kadın polisi darp etti! Yakalandığında kopan saçları elinden çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Böyle bir şey olabilir mi? Bu kabul edilebilir mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan: Böyle bir şey olabilir mi? Bu kabul edilebilir mi?

Bursa'da otomobil şans oyunları dükkanına daldı! Bursa'da otomobil şans oyunları dükkanına daldı!

Kayalıklarda intihara kalkışan kişiyi polis ikna etti Kayalıklarda intihara kalkışan kişiyi polis ikna etti

Her satırı korkunç... ''Yalvardım kimse bir şey yapmadı'' Her satırı korkunç... "Yalvardım kimse bir şey yapmadı"

Saldırganın babası konuştu: ''Yaptıysa cezasını çeksin'' Saldırganın babası konuştu: "Yaptıysa cezasını çeksin"

İngiltere'de 'Brexit' için son nokta! İngiltere'de 'Brexit' için son nokta!

Kayınpederini öldürüp ormana attı Kayınpederini öldürüp ormana attı

İki yıllık ilişki hayatını mahvetti! ''Öldürülüp, öldürülmeyeceğimi ben bilmiyorum...'' İki yıllık ilişki hayatını mahvetti! "Öldürülüp, öldürülmeyeceğimi ben bilmiyorum..."

Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı