Çifte cinayetin zanlısı tutuklandı

Çifte cinayetin zanlısı tutuklandı

Kayseri'de 2014 yılında Hüseyin Ekemen'i, 2 gün önce de komşusu Ufuk Akhan'ı bıçaklayarak öldüren Orhan Gökçek (32), çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Kayseri'de Kocasinan ilçesi Uğurevler Mahallesi'nde oturan ve davranış bozukluğu tedavisi gördüğü öğrenilen Orhan Gökçek, iddiaya göre oğluyla arkadaşlık yapmasını istemeyen komşusu Zeliha Ü.'nün gece evine giderek zile bastı.

Paniğe kapılan kadının haber vermesi üzerine tüfekle gelen Ufuk Akhan, çıkan tartışmada Orhan Gökçek tarafından bıçaklanarak öldürüldü. 

Olayın ardından evinde gözaltına alınan Orhan Gökçek, Emniyet Müdürlüğünde yapılan sorgusunda 2014 yılında aynı mahallede bıçakla öldürülen kahvehane işletmecisi Hüseyin Ekemen'i de kendisinin öldürdüğünü itiraf etti. Gökçek, "O gece evime gidiyordum. Kahvecilik yapan Hüseyin de karşımdan geliyordu. Bana yan bakınca ben de boğazından, sırtından ve kalbinden bıçaklayarak öldürdüm" dedi.

'Basit yaralama', 'hırsızlık' ve 'tehdit' suçlarından da poliste kaydı bulunan Orhan Gökçek, sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.


 

Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi'nde konuşan Bilgili: ''Osmangazi ve Orhangazi Han'a devlet töreniyle anma yapılsın'' Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi'nde konuşan Bilgili: "Osmangazi ve Orhangazi Han'a devlet töreniyle anma yapılsın"

Aydın Keskin Kadıoğlu: ''Suriyeliler Bursa'da 400'ü aşkın fabrika kurdu'' Aydın Keskin Kadıoğlu: "Suriyeliler Bursa'da 400'ü aşkın fabrika kurdu"

Aktaş'tan Bursa Muradiye Su Fabrikası'nın Yahudilere satıldığı haberlerine açıklama Aktaş'tan Bursa Muradiye Su Fabrikası'nın Yahudilere satıldığı haberlerine açıklama

Bursa'da Suriyelilerin kaldığı ev alev alev yandı Bursa'da Suriyelilerin kaldığı ev alev alev yandı

Bursa'da araç takla attı; 2 yaralı (ÖZEL HABER) Bursa'da araç takla attı; 2 yaralı (ÖZEL HABER)

Bursa'da villa hırsızları kıskıvrak yakalandı Bursa'da villa hırsızları kıskıvrak yakalandı

Emniyet ihbar saydı, o sürücüye ceza kesildi (ÖZEL HABER) Emniyet ihbar saydı, o sürücüye ceza kesildi (ÖZEL HABER)

Bursa'da drift yapan sürücüye 5 bin 480 lira ceza Bursa'da drift yapan sürücüye 5 bin 480 lira ceza

Başından vurulmuş halde bulundu Başından vurulmuş halde bulundu

Bursa'da düdüklü tencere alarmı Bursa'da düdüklü tencere alarmı

Bakan Albayrak: Markette istediğimiz rakamlar yok Bakan Albayrak: Markette istediğimiz rakamlar yok

Korkunç olay! Kuyumcuyu kelepçeleyip, yakmışlar Korkunç olay! Kuyumcuyu kelepçeleyip, yakmışlar

Bahçeli'den flaş sözler: Cumhur ittifakı şaşkına çevirecektir... Bahçeli'den flaş sözler: Cumhur ittifakı şaşkına çevirecektir...