Bursagaz, Bursa Hamak Festivali'ne katıldı

Bursagaz, Bursa Hamak Festivali'ne katıldı

Bursagaz, sosyal kulüpleri ve arama kurtarma ekibi BURAK ile katıldığı 'Hamak Festivali'nde, kuş yuvaları kurup mıntıka temizliği yaptı. Okuma Kulübü tarafından getirilen kitaplar ise festivale katılanlara hamakta kitap keyfi yaşattı. 

Türkiye'nin en büyük doğalgaz dağıtım şirketlerinden Bursagaz, şehrin dört bir yanında Bursa halkı ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bursagaz, bu yıl ikinci kez düzenlenen Bursa Hamak Festivali'ne iştirak etti. Ücretsiz sanat atölyeleri, nostaljik oyunları ile 11 - 12 Ağustos tarihlerinde her yaştan ziyaretçiye kapılarını açan Hamak Festivaline katılan Bursagaz, sosyal kulüpleri ve arama kurtarma ekibi BURAK ile faaliyetteki yerini aldı. Bursagaz Doğa Kulübü, alana 15 kuş yuvası kurdu. Balat Ormanı'na geri dönüşüm kutuları yerleştiren ekip, mıntıka temizliği yapmayı da ihmâl etmedi. 

Bursagaz'ın en renkli kulüplerinden Fotoğrafçılık Kulübü, ekiplerin çalışmalarını ve festivali birbirinden özel kareler ile ölümsüzleştirirken, Okuma Kulübü ise yanında getirdiği kitaplar ile festival katılanlara hamakta kitap okuma keyfi yaşattı. 

Bu yıl beşinci yaşını kutlayan ve sadece Bursa'nın değil, Türkiye'nin her köşesine yardıma gitmek için hazır bekleyen BURAK (Bursagaz Arama Kurtarma) da festivale katılan ekipler arasında yer aldı. Gerçekleştirdiği faaliyetlerle tabiî afetler konusunda halkı bilgilendiren BURAK, festivalde hem çalışmalarını hem de ekipmanlarını tanıtma fırsatı buldu. 

Bursa'da seyir halindeyken alev alan TIR hurdaya döndü Bursa'da seyir halindeyken alev alan TIR hurdaya döndü

Bakan Albayrak'tan önemli açıklamalar Bakan Albayrak'tan önemli açıklamalar

Binali Yıldırım yurttaki öğrencilerle buluştu Binali Yıldırım yurttaki öğrencilerle buluştu

Dr. Ümit Aktaş açıkladı! Niye bu kadar çok hasta oluyoruz? Dr. Ümit Aktaş açıkladı! Niye bu kadar çok hasta oluyoruz?

Son dakika haberi... Bursa'da deprem oldu! Son dakika haberi... Bursa'da deprem oldu!

Prof. Dr. Akşit Bursa'da açıkladı: Sigara haramdır Prof. Dr. Akşit Bursa'da açıkladı: Sigara haramdır

Burhanettin Kocamaz: ''Demokrat Parti'den adaylığım yarın akşama kadar belli olur'' Burhanettin Kocamaz: "Demokrat Parti'den adaylığım yarın akşama kadar belli olur"

Sürücü çocuğa çarpmamak için kamyonetle bahçeye uçtu Sürücü çocuğa çarpmamak için kamyonetle bahçeye uçtu

6 günde 3 yeni obruk oluştu 6 günde 3 yeni obruk oluştu

Ankara'da kışlada patlama Ankara'da kışlada patlama

Şanlıurfa'da çarptığı TIR'ın altında kalan motosiklet sürücüsü ağır yaralandı Şanlıurfa'da çarptığı TIR'ın altında kalan motosiklet sürücüsü ağır yaralandı

Evinde başından vurulmuş halde ölü bulundu Evinde başından vurulmuş halde ölü bulundu

Babasının öldüğünü duyan kadın vefat etti Babasının öldüğünü duyan kadın vefat etti