Bursa Valisi Canbolat'tan İnegöl Belediyesi'ne ziyaret

Bursa Valisi Canbolat'tan İnegöl Belediyesi'ne ziyaret

Son yayınlanan kararname ile Bursa Valiliği'ne atanan Yakup Canbolat, ilçe ziyaretleri kapsamında bugün İnegöl'e gelerek bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Son yayınlanan kararname ile Bursa Valiliği'ne atanan ve Kasım ayı başında buradaki görevine başlayan Vali Yakup Canbolat, ilçe ziyaretleri kapsamında bugün İnegöl'e geldi. Vali Canbolat'ın ilk durağı İnegöl Kaymakamlığı olurken, burada şehir hakkında brifing alan Canbolat, daha sonra İnegöl Belediyesi'ni ziyaret etti.

Belediye Başkanı Alper Taban, Başkanvekili Turgay Yel, Başkan Yardımcıları Gülhan Şahin ile Güngör Sabri Günaydın'ın da hazır bulunduğu ziyarete; İnegöl Kaymakamı Şükrü Görücü, İlçe Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin ve Jandarma İlçe Komutanı Ferruh Maden'de katıldı. İnegöl'e ilişkin görüşmelerin gerçekleştiği ziyarette, Belediye Başkanı Alper Taban Vali Canbolat'a şehri simgeleyen bir tablo hediye etti.

ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Belediye ziyareti sonrası Vali Canbolat, beraberindeki Kaymakam Şükrü Görücü, Belediye Başkanı Alper Taban, İlçe Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin, Jandarma İlçe Komutanı Ferruh Maden ve İlçe Müftüsü Kazım Güzel'in de katılımıyla terör şehitleri Halil İbrahim Aygül ve Yavuz Mete'nin ailelerine ziyaret gerçekleştirdi.

İlk şehit ailesi ziyareti, 3 Şubat'ta TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen Halil İbrahim Aygül'ün Babası Mustafa Aygül'e yapıldı. Ardından 8 Eylül 2016'da Hakkari'nin Çukurca İlçesi kırsal kesiminde güvenlik güçleriyle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada yaralandıktan sonra hayatını kaybederek şehit olan İnegöllü Uzman Çavuş Yavuz Mete'nin Mesudiye mahallesinde ikamet eden babası Dursun ve annesi Durgül Mete'yi evlerinde ziyaret edip başsağlığında bulunuldu. Ziyaretlerde şehitlerimiz için dualar edildi.

BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması! BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları'' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları"

Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı

Çalıştığı inşaatta intihar etti Çalıştığı inşaatta intihar etti

Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak

Kadın sürücü dehşet saçtı! Kadın sürücü dehşet saçtı!

Akıl almaz kaza: 1 yaralı Akıl almaz kaza: 1 yaralı

Kurum: Plastik poşet kullanımı yüzde 70 azaldı Kurum: Plastik poşet kullanımı yüzde 70 azaldı

Bursa Valiliği'nden kuvvetli fırtına uyarısı! Bursa Valiliği'nden kuvvetli fırtına uyarısı!

Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı

Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı  Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı