Bursa Nilüfer Çocuk Korosu ve Nilüfer Vokal Topluluğu, yeni yıl konseri verdi

Bursa Nilüfer Çocuk Korosu ve Nilüfer Vokal Topluluğu, yeni yıl konseri verdi

Nilüfer Çocuk Korosu ve Nilüfer Vokal Topluluğu, "Yeni Yıl Konseri"nde performanslarını sergiledi. İzleyenlere müzik dolu bir gece yaşatan koro ve topluluk, gecenin sonunda ayakta alkışlandı.

Katıldığı festivallerden ödüller alan Nilüfer Çocuk Korosu ile acapella müzik yapan ve bu müzik türünün yaygınlaşmasına katkı sağlamayı amaçlayan Nilüfer Vokal Topluluğu, "Yeni Yıl Konseri"nde performanslarını sergiledi. Nâzım Hikmet Kültürevi'nde gerçekleştirilen konseri, Nilüfer Belediye Başkan Koordinatörü Dr. Sibel Özer ile çok sayıda sanatsever izledi. Sahneye ilk olarak Nilüfer Vokal Topluluğu çıktı. Nilüfer Vokal Topluluğu, "O Holy Night", "Carol of the Bells", "Chandelier", "That's Christmas to Me", "Sakın Gelme", "Dance of the Sugar Plum Fairy" parçalarını enstrüman kullanmadan, kendi sesleriyle seslendirdi.

Nilüfer Vokal Topluluğu'nun ardından sahneye, Nilüfer Çocuk Korosu çıktı. Şef Suat Şahin yönetimindeki koro, "Fruit Canon", "Silent Night", "Değirmenci", "İstiyorum", "Napoli Şarkısı", "Yeni Yıl" parçalarını söyledi.

Nilüfer Çocuk Korosu ile Nilüfer Vokal Topluluğu, gecenin sonunda W. Jung Faber'in "Un Poquito Cantas" eserini birlikte seslendirdi. İzleyenlere unutulmaz bir gece yaşatan Nilüfer Çocuk Korosu ile Nilüfer Vokal Topluluğu, performanslarıyla ayakta alkışlandı.

Gecenin sonunda Nilüfer Belediyesi Koordinatörü Dr. Sibel Özer, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına Nilüfer Çocuk Korosu'nu, Nilüfer Vokal Topluluğu'nu ve Şef Suat Şahin'i, performanslarından dolayı çiçek vererek kutladı.

Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi'nde konuşan Bilgili: ''Osmangazi ve Orhangazi Han'a devlet töreniyle anma yapılsın'' Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi'nde konuşan Bilgili: "Osmangazi ve Orhangazi Han'a devlet töreniyle anma yapılsın"

Aydın Keskin Kadıoğlu: ''Suriyeliler Bursa'da 400'ü aşkın fabrika kurdu'' Aydın Keskin Kadıoğlu: "Suriyeliler Bursa'da 400'ü aşkın fabrika kurdu"

Aktaş'tan Bursa Muradiye Su Fabrikası'nın Yahudilere satıldığı haberlerine açıklama Aktaş'tan Bursa Muradiye Su Fabrikası'nın Yahudilere satıldığı haberlerine açıklama

Bursa'da Suriyelilerin kaldığı ev alev alev yandı Bursa'da Suriyelilerin kaldığı ev alev alev yandı

Bursa'da araç takla attı; 2 yaralı (ÖZEL HABER) Bursa'da araç takla attı; 2 yaralı (ÖZEL HABER)

Bursa'da villa hırsızları kıskıvrak yakalandı Bursa'da villa hırsızları kıskıvrak yakalandı

Emniyet ihbar saydı, o sürücüye ceza kesildi (ÖZEL HABER) Emniyet ihbar saydı, o sürücüye ceza kesildi (ÖZEL HABER)

Bursa'da drift yapan sürücüye 5 bin 480 lira ceza Bursa'da drift yapan sürücüye 5 bin 480 lira ceza

Başından vurulmuş halde bulundu Başından vurulmuş halde bulundu

Bursa'da düdüklü tencere alarmı Bursa'da düdüklü tencere alarmı

Bakan Albayrak: Markette istediğimiz rakamlar yok Bakan Albayrak: Markette istediğimiz rakamlar yok

Korkunç olay! Kuyumcuyu kelepçeleyip, yakmışlar Korkunç olay! Kuyumcuyu kelepçeleyip, yakmışlar

Bahçeli'den flaş sözler: Cumhur ittifakı şaşkına çevirecektir... Bahçeli'den flaş sözler: Cumhur ittifakı şaşkına çevirecektir...