Bursa Nilüfer Belediyesi çalışanları bayramlaştı

Bursa Nilüfer Belediyesi çalışanları bayramlaştı

Nilüfer Belediyesi çalışanları birbirleriyle bayramlaştı.

Nilüfer Belediyesi Halk Evi ve Alaaddinbey hizmet binasında düzenlenen törenlere Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediye Meclisi üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri ile bütün çalışanlar katıldı.

Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, önce Türkiye'yi yasa boğan şehit acısına işaret etti. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, "Dün yine şehitlerimiz vardı. Ailelerimize, canımıza, ciğerimize ateş düştü. Bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Umarım bundan böyle terör olaylarıyla, böyle kahpeliklerle karşılaşmayız. Terörü lanetliyorum ve kınıyorum" dedi. 

Yetkililerin, ekonomik sorunu öngörerek, süreç içinde önemli adımları atması gerektiğini belirten Başkan Bozbey, "Yetkililerin bu konuda uluslararası seviye de dahil olmak üzere atacağı adımlar, bizlerin geleceğimizi net olarak da görmemizi sağlayacak. Aksi takdirde geleceğimizle ilgili büyük sıkıntılar yaşayabiliriz. Kurum olarak, şahıs olarak bunların dışında yaşamamız, görmezden gelmemiz mümkün değil. Herkes doları takip ediyor. Biz dolarla doğmadık, dolarla büyümedik, dolarla da ölmeyeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyeti'ne nesil olarak sahip çıkacağız. Bizim paramız Türk Lirası. Onunla yaşayacağız ve birçok sorunla baş edeceğiz. Bunu yaparken yenilikçi üretici olarak ülkemizin geleceğini olumlu şekilde tayin etme sorumluluğunda olmalıyız" dedi. 

Nilüfer Belediyesi çalışanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Mustafa Bozbey şöyle devam etti: "Biz biliyoruz ki, Nilüfer Belediyesi'ni en üst noktalara taşıyacak sizlersiniz ve taşımaktasınız da. Sizlerin verdiği hizmetle bu kurumun Türkiye'de örnek ve lider olduğunu herkes biliyor. Bugün, Türkiye'nin neresine giderseniz gidin, Nilüfer Belediyesi yapmış olduğu hizmetlerle, sunmuş olduğu hizmet kalitesiyle ve ürettiği değerlerle her yerde olumlu bir şekilde anılıyor. Üstelik Nilüfer, Bursa'da yaşamak isteyenlerin birinci tercihi. Bunu, bu seviyeye getiren sizler, bundan sonra da yapacağınız çalışmalarla aynı şekilde devam ettireceğinize şüphemiz yok. Bu konudaki hassasiyetlerinden dolayı sizleri ve ailelerinizi kutluyor, teşekkür ediyorum." 

Bayramda büyükleri ziyaret etmenin, onlarla bir araya gelmenin en önde gelen geleneklerden biri olduğunu da vurgulayan Başkan Bozbey, çalışanlara büyüklerini ziyaret etmeleri tavsiyesinde bulundu. 

Nilüfer Belediyesi çalışanlarının ve ailelerinin kurban bayramını tebrik eden Başkan Mustafa Bozbey, "Sizlerin, ailenizin ve çocuklarınızın güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum. Önemli olan bayramı en iyi şekilde geçirmektir. Bayram her gününüz, her anınız güzellikler içinde olsun, gülümsemeyle geçsin" ifadelerini kullandı. 

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, konuşmasının ardından bütün çalışanlarla tek tek bayramlaştı. Ardından Nilüfer Belediyesi çalışanları da birbirleriyle bayramlaştı. 

Terör örgütüne bir darbe daha! Son dört günde 57 terörist öldürüldü Terör örgütüne bir darbe daha! Son dört günde 57 terörist öldürüldü

Ünlü Youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı yangında öldü Ünlü Youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı yangında öldü

Lokantada çalışan komiyi sırtından bıçakladı Lokantada çalışan komiyi sırtından bıçakladı

Bursa'da adliyede mübaşire kafa atan genç tutuklandı Bursa'da adliyede mübaşire kafa atan genç tutuklandı

Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER) Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER)

Aysın Komitgan; <br /> Sarıbal için ilginç iddialar Aysın Komitgan;
Sarıbal için ilginç iddialar

İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak! İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak!

Korkunç ölüm! Birkaç saniye sonra... Korkunç ölüm! Birkaç saniye sonra...

Bursa'da zehir tacirleri nefes kesen kovalamacayla yakalandı Bursa'da zehir tacirleri nefes kesen kovalamacayla yakalandı

Bursa Osmangazi'nin 2019 yılı bütçesi belli oldu Bursa Osmangazi'nin 2019 yılı bütçesi belli oldu

Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı

Bursa Aktopraklık'ta 7 bin 500 yıllık ''ayak izleri'' bulundu Bursa Aktopraklık'ta 7 bin 500 yıllık "ayak izleri" bulundu

AK Parti'den oda ve borsa başkanları için yasa teklifi AK Parti'den oda ve borsa başkanları için yasa teklifi

Polis, astsubay ve gardiyanın aşk üçgeninde şoke eden detaylar! Polis, astsubay ve gardiyanın aşk üçgeninde şoke eden detaylar!