Bursa Milletvekillerinden Uludağ Üniversitesi'ne ziyaret

Bursa Milletvekillerinden  Uludağ Üniversitesi'ne ziyaret

TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Bursa Milletvekilleri Refik Özen, Zafer Işık, Emine Yavuz Gözgeç ve AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman Bursa Uludağ Üniversitesinin çalışmalarını yerinde incelediler.

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay'dan üniversitenin vizyonu ve projeleri hakkında bilgi aldılar.

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay, üniversitenin Bursa'nın bir değeri olduğunu ve yapılan projelerle daha da güzelleştirmeye çalıştıklarını belirtti.

Devam etmekte olan projelerin tamamlanması için destek isteyen Ulcay, üniversite olarak Bursa'ya katkı sağlamak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

Ziyarette konuşan TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu Bursa Uludağ Üniversitesinin Türkiye'nin kalkınmasında rolünün büyük olduğunun altını çizdi. Çavuşoğlu, "Türkiye'deki 16 araştırma üniversitesinden biri olan, 'Bilimden Üretime, Üretimden Ekonomiye' anlayışından hareketle ülkemizin kalkınması yolunda somut adımlar atan, Bursamızın önemli değerlerinden Bursa Uludağ Üniversitemizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Rektörümüz Sayın Yusuf Ulcay ve ekibinin örnek çalışmalarına bizler de elimizden gelen katkıyı sağlamaya devam edeceğiz" dedi.

4 katlı bina çöktü! 4 katlı bina çöktü!

Bursa Büyükşehir Başkanı Aktaş, tanzim satış noktasında vatandaşa hizmet etti Bursa Büyükşehir Başkanı Aktaş, tanzim satış noktasında vatandaşa hizmet etti

Bursa'da minibüsle otomobilin çarpıştığı kaza kamerada Bursa'da minibüsle otomobilin çarpıştığı kaza kamerada

Katliam gibi olay! Çocuklarının gözü önünde dehşet saçtı Katliam gibi olay! Çocuklarının gözü önünde dehşet saçtı

Sokak ortasında skandal görüntü! Sokak ortasında skandal görüntü!

21 kişi hayatını kaybetmişti...  Çöken binadaki ihmaller bilirkişi raporunda! 21 kişi hayatını kaybetmişti... Çöken binadaki ihmaller bilirkişi raporunda!

Bursa'ya Cumhurbaşkanı'ndan doping etkisi Bursa'ya Cumhurbaşkanı'ndan doping etkisi

''Yılın Mutlu İlçesi'' Bursa Nilüfer oldu "Yılın Mutlu İlçesi" Bursa Nilüfer oldu

Bursa'da açılan üç tanzim satış noktasında alışverişler başladı Bursa'da açılan üç tanzim satış noktasında alışverişler başladı

Fahri konsolos ve eski CEO Zafer Türker yaşamına son verdi Fahri konsolos ve eski CEO Zafer Türker yaşamına son verdi

Bursa'da okulda ahşap oyuncak imal ediyorlar Bursa'da okulda ahşap oyuncak imal ediyorlar