Bursa için taleplerini Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey'e ilettiler

Bursa için taleplerini Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey'e ilettiler

Nilüfer Kent Konseyi'nin Kadın, Çevre, Emekli ve Gençlik Meclisleri, daha yaşanabilir bir kent için belirledikleri talepleri Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey'e iletti. Bozbey, 31 Mart'tan sonra talepleri değerlendireceklerini söyledi.

Nilüfer Kent Konseyi'nin Kadın, Çevre, Emekli ve Gençlik Meclisleri, ayrı ayrı yaptıkları toplantılarda, kenti yönetecek belediye başkanlarından beklentilerini belirledi. 4 ayrı meclisin yaptığı toplantılarda belirlenen talepler bir araya getirilerek belediye başkanlarına teslim ediliyor.

Nilüfer Kent Konseyi'nin Kadın, Çevre, Emekli ve Gençlik Meclisleri'nin başkanları hazırladıkları talepleri Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'e de verdiler. Gelen talepleri 31 Mart'tan itibaren değerlendireceklerini söyleyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, "31 Mart'tan itibaren toplumun tüm kesimlerinin mutlu, huzurlu ve yaşamaktan zevk alacağı bir Bursa'yı, hep birlikte oluşturacağız. Nilüfer Kent Konseyi'nin meclislerinden gelen bu talepleri de yerine getirmek için çalışacağız" dedi.

Toplumun bütün  kesimlerinin gülümseyeceği bir Bursa hedefiyle yola çıkan Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, daha önce Uluslararası Şeffaflık Derneği'nin hazırladığı "Yerel Yönetim Şeffaflık Taahhütnamesi" ile TEMA Vakfı'nın hazırladığı "Doğa Dostu Belediye Başkanı Taahhütnamesi"ne imza koymuştu.

Bursa Gemlik'te gece bekçiliği uygulaması başladı Bursa Gemlik'te gece bekçiliği uygulaması başladı

Bursa Kestel'e modern otopark ve pazar alanı geliyor Bursa Kestel'e modern otopark ve pazar alanı geliyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey'den Karacabey'de tarım ve üretim vurgusu Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey'den Karacabey'de tarım ve üretim vurgusu

Bursa'da defineciler kazdıkları çukurda yakalandı Bursa'da defineciler kazdıkları çukurda yakalandı

Bursa'da metroda ulaşım rayında Bursa'da metroda ulaşım rayında

FETÖ elebaşı Gülen'in kardeşi ölü bulundu FETÖ elebaşı Gülen'in kardeşi ölü bulundu

Ünlü eğlence mekanındaki kadınları tekme tokat dövdüler Ünlü eğlence mekanındaki kadınları tekme tokat dövdüler

İşte sosyal medyada fenomen olan kedi! İşte sosyal medyada fenomen olan kedi!

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: ''Hisar hak ettiği değere kavuşacak'' Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: "Hisar hak ettiği değere kavuşacak"

Masaj salonlarından rüşvet alan biri emniyet amiri 3 polis tutuklandı Masaj salonlarından rüşvet alan biri emniyet amiri 3 polis tutuklandı

Bakan Albayrak'tan önemli açıklamalar Bakan Albayrak'tan önemli açıklamalar

Bursa dahil 8 ilde FETÖ operasyonu: 10 gözaltı Bursa dahil 8 ilde FETÖ operasyonu: 10 gözaltı

5 yıldızlı otelde korkunç ölüm! 5 yıldızlı otelde korkunç ölüm!

Necati Şahin'den Türkiye'nin  ilk ve tek 'sanal seçim ofisi' Necati Şahin'den Türkiye'nin ilk ve tek 'sanal seçim ofisi'