Bursa Gemlik Belediye Başkanı Yılmaz, esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Bursa Gemlik Belediye Başkanı Yılmaz, esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, yaklaşan yerel seçim öncesi çeşitli cadde ve mahallelerde bulunan esnafları ziyaret ederek kısa süreli sohbetlerde bulunmaya devam ediyor.

Çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunarak ziyaretler gerçekleştiren Başkan Yılmaz, vatandaşları mahallelerinde, esnaf ve iş adamlarını ise iş yerlerinde ziyaret ederek hızlı ve etkili şekilde hizmet veren belediyecilik anlayışlarının sürdüğünü söyledi.

İlçedeki tüm STK ve derneklerle olduğu gibi esnaflarla da sürekli iç içe olduklarına vurgu yapan Başkan Yılmaz, "Sık sık esnafımızı ziyaret edip onların çayını içerek, sorunlarını dinliyor, belediye çalışmalarımız hakkında bilgi verip, fırsat buldukça esnaflarımıza misafir oluyoruz. Esnaf, bir kentin yüzü, vitrini ve o kentin gelişmişlik düzeyini en iyi belirten bir yapı taşıdır. Esnafımızın güler yüzlülüğü daim etmek sıkıntılarını dinleyip çözüm bulmak da bizlere düşüyor ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz" diye konuştu.

İlçeye yapılan hizmetlerin yanı sıra bu tür ziyaretlerin de kendilerine moral ve motivasyon sağladığını ifade eden esnaflar da, memnuniyetlerini belirterek, ziyaretlerinden ötürü Başkan Yılmaz'a teşekkür ettiler.

 

Bursa'da meyve-sebze hırsızlığı! Bursa'da meyve-sebze hırsızlığı!

Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD'de askeri törenle karşılandı Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD'de askeri törenle karşılandı

Sahile uçan taksinin sürücüsü hayatını kaybetti Sahile uçan taksinin sürücüsü hayatını kaybetti

Ehliyetsiz sürücü ortalığı birbirine kattı Ehliyetsiz sürücü ortalığı birbirine kattı

BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması! BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları'' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları"

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya'dan Bursa'ya ziyaret Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya'dan Bursa'ya ziyaret

Trump'a karşı dava açtı Trump'a karşı dava açtı

Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı

Facebook kullananlar için çok önemli haber! Facebook kullananlar için çok önemli haber!

Çalıştığı inşaatta intihar etti Çalıştığı inşaatta intihar etti

Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak

Kadın sürücü dehşet saçtı! Kadın sürücü dehşet saçtı!