Bursa Estetik Sektörü Çalışanları Derneği'nin ilk ziyaret Anıtkabir'e

Bursa Estetik Sektörü Çalışanları Derneği'nin ilk ziyaret Anıtkabir'e

Bursa Estetik Sektörü Çalışanları Derneği (BESDER) ilk ziyaretini Anıtkabir'e gerçekleştirdi.

Bursa'nın ilk estetik ve güzellik sektörü derneği olma özelliği taşıyan BESDER, kuruluşunun ardından ilk büyük ziyaretini Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatini yaptığı yer olan Anıtkabir'e düzenledi.

Yaklaşık 40 üyesi ile Anıtkabir'i ziyaret eden BESDER Yönetim Kurulu Başkanı Gülin Çifçi burada yaptığı açıklamasında; "BESDER olarak ilk ziyaretimizi Anıtkabir'e yapmak istedik. Burada Atamızın huzuruna çıkarak kendisine minnetlerimizi ve dualarımızı ilettik. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal'e ve onun mirasına gönülden sahip çıkmaya devam edeceğiz. Atatürk'ün gösterdiği çağdaş uygarlık yolunda üzerimize düşen her türlü vazifeyi, azim ve kararlılıkla yerine getireceğiz" diye konuştu.

BESDER Yönetim Kurulu Başkanı Gülin Çifçi ve üyeler, mozoleye karanfil bırakarak hep birlikte saygı duruşunda bulundu. Ziyaretçiler daha sonra Anıtkabir'deki tüm müzeleri gezerek yetkili rehberlerden burada sergilenen eserler hakkında bilgi aldı.

 

Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı

Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor

Aysın Komitgan; <br /> Sarıbal için ilginç iddialar Aysın Komitgan;
Sarıbal için ilginç iddialar

İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak! İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak!

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu

Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı

Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER) Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER)

Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı! Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı!

Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi! Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi!

Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı)

Dekolteli kıyafeti başına dert oldu Dekolteli kıyafeti başına dert oldu

Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar

Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı