Bursa'da sünnet şöleninde gönüllerince eğlendiler

Bursa'da sünnet şöleninde gönüllerince eğlendiler

Nilüfer Belediyesi'nin düzenlediği  16. Geleneksel Sünnet Şöleni'nde 125 çocuk sünnet oldu. Sünnetin ardından düzenlenen gecede çocuklar aileleriyle birlikte doyasıya eğlendi.

Nilüfer Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği sünnet şöleni bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Nilüfer Belediyesi tarafından sağlıklı bir şekilde sünnet ettirilen 125 çocuk düzenlenen gecede doyasıya eğlendi.

Odunluk Mahallesi'nde bulunan Cha Cha Restaurant'ta düzenlenen Sünnet Şöleni'ne çocuklar aileleriyle birlikte katıldı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de eşi Seden Bozbey ile birlikte çocukların sevincine ortak oldu. Sünnet şöleni Başkan Bozbey, eşi Seden Bozbey ve çocukların birlikte pasta kesmesiyle başladı.

BOZBEY: DAYANIŞMA KENTİYİZ

Pastanın kesilmesinin ardından konuşan Başkan Bozbey, dayanışmanın kenti Nilüfer'de böyle bir etkinlik düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Bozbey konuşmasına şöyle devam etti:  "Düğünümüz kutlu olsun. 1999'dan beri her yıl çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde sünnet edilmesini sağlıyoruz. Dayanışmanın kentiyiz. Onun için bu tür organizasyonları yapmaya devam edeceğiz. Çocuklarımıza sağlık diliyorum. Onları güzel bir gelecek bekliyor. Çocuklar bizim geleceğimiz. Onların iyi bireyler olması, araştıran, sorgulayan, özgür bireyler olması bizim arzumuz, isteğimiz. Bu anlamda ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bize emanet ettiği bu cumhuriyete çocuklarımızın daha iyi sahip çıkacağına inanıyorum"

Bozbey, çocukların sünnet edilmesi ve gecenin düzenlenmesi aşamasında destek veren Acıbadem Hastanesi, Özel Esentepe Hastanesi, Cha Cha Restaurant ve Foto Detay'ın temsilcilerine plaket vererek teşekkür etti.

Plaketlerin verilmesinin ardından Nilüfer Belediyesi Roman Orkestrası ses sanatçısı Hübeya ile birlikte sahne aldı. Hareketli  şarkıları seslendiren Hübeya ve Roman Orkestrası'nın performansıyla katılımcılar gönüllerince eğlendi. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de eşi Seden Bozbey ile birlikte oyunlara eşlik etti.

Kaçırılan Berfin'in babası: 4- 5 kızı daha kaçırmışlar Kaçırılan Berfin'in babası: 4- 5 kızı daha kaçırmışlar

Bursa Yıldırım'da su kesintisi	Bursa Yıldırım'da su kesintisi

Özal Ailesi'nin köşkü satılıyor! İşte fiyatı... Özal Ailesi'nin köşkü satılıyor! İşte fiyatı...

Sendika başkanını öldüren zanlının ifadesi ortaya çıktı Sendika başkanını öldüren zanlının ifadesi ortaya çıktı

93 yaşındaki adam yanarak can verdi 93 yaşındaki adam yanarak can verdi

Koyun, kapağı çalınan rögara düştü Koyun, kapağı çalınan rögara düştü

Atatürk büstüne baltayla saldıran kadın hakkında flaş gelişme! Atatürk büstüne baltayla saldıran kadın hakkında flaş gelişme!

Müzisyen Değer Deniz'in öldürülmesi davasında sanığa yine 45 yıl Müzisyen Değer Deniz'in öldürülmesi davasında sanığa yine 45 yıl

Bursa'da Karlık ailesinin acı günü  Bursa'da Karlık ailesinin acı günü

1 kilogram, artık 1 kilogram olmayacak! 1 kilogram, artık 1 kilogram olmayacak!

Sosyal medyadan seslenmişti... Gizem'den kahreden haber! Sosyal medyadan seslenmişti... Gizem'den kahreden haber!

Bursa'da yola dökülen mazot kamyoneti şarampole uçurdu Bursa'da yola dökülen mazot kamyoneti şarampole uçurdu

CHP'nin Bursa'da üç belediye başkan adayı daha belli oldu! CHP'nin Bursa'da üç belediye başkan adayı daha belli oldu!

Hatice: ''İbadetlerim Allah ile benim aramda'' Hatice: "İbadetlerim Allah ile benim aramda"

Bursa'da evlilik dışı bebeğini gömen polise müebbet hapis verildi Bursa'da evlilik dışı bebeğini gömen polise müebbet hapis verildi

Aysın Komitgan; <br /> Bal-Göç'te sular durulmuyor Aysın Komitgan;
Bal-Göç'te sular durulmuyor