Bursa'da sünnet şöleninde gönüllerince eğlendiler

Bursa'da sünnet şöleninde gönüllerince eğlendiler

Nilüfer Belediyesi'nin düzenlediği  16. Geleneksel Sünnet Şöleni'nde 125 çocuk sünnet oldu. Sünnetin ardından düzenlenen gecede çocuklar aileleriyle birlikte doyasıya eğlendi.

Nilüfer Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği sünnet şöleni bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Nilüfer Belediyesi tarafından sağlıklı bir şekilde sünnet ettirilen 125 çocuk düzenlenen gecede doyasıya eğlendi.

Odunluk Mahallesi'nde bulunan Cha Cha Restaurant'ta düzenlenen Sünnet Şöleni'ne çocuklar aileleriyle birlikte katıldı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de eşi Seden Bozbey ile birlikte çocukların sevincine ortak oldu. Sünnet şöleni Başkan Bozbey, eşi Seden Bozbey ve çocukların birlikte pasta kesmesiyle başladı.

BOZBEY: DAYANIŞMA KENTİYİZ

Pastanın kesilmesinin ardından konuşan Başkan Bozbey, dayanışmanın kenti Nilüfer'de böyle bir etkinlik düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Bozbey konuşmasına şöyle devam etti:  "Düğünümüz kutlu olsun. 1999'dan beri her yıl çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde sünnet edilmesini sağlıyoruz. Dayanışmanın kentiyiz. Onun için bu tür organizasyonları yapmaya devam edeceğiz. Çocuklarımıza sağlık diliyorum. Onları güzel bir gelecek bekliyor. Çocuklar bizim geleceğimiz. Onların iyi bireyler olması, araştıran, sorgulayan, özgür bireyler olması bizim arzumuz, isteğimiz. Bu anlamda ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bize emanet ettiği bu cumhuriyete çocuklarımızın daha iyi sahip çıkacağına inanıyorum"

Bozbey, çocukların sünnet edilmesi ve gecenin düzenlenmesi aşamasında destek veren Acıbadem Hastanesi, Özel Esentepe Hastanesi, Cha Cha Restaurant ve Foto Detay'ın temsilcilerine plaket vererek teşekkür etti.

Plaketlerin verilmesinin ardından Nilüfer Belediyesi Roman Orkestrası ses sanatçısı Hübeya ile birlikte sahne aldı. Hareketli  şarkıları seslendiren Hübeya ve Roman Orkestrası'nın performansıyla katılımcılar gönüllerince eğlendi. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de eşi Seden Bozbey ile birlikte oyunlara eşlik etti.

Bursa'da özlenen tablo. İki rakip bir arada dostluk mesajı verdi Bursa'da özlenen tablo. İki rakip bir arada dostluk mesajı verdi

Erdoğan'dan önemli açıklamalar Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş kuyrukta bekledi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş kuyrukta bekledi

İşte yıldızlara göre seçim sonucu İşte yıldızlara göre seçim sonucu

Bursa'da cinayet kurbanı abla-kardeş toprağa verildi Bursa'da cinayet kurbanı abla-kardeş toprağa verildi

Prof. Dr. Celal Şengör organ bağışına karşı: Elin dangalağını yaşatmanın anlamı yok Prof. Dr. Celal Şengör organ bağışına karşı: Elin dangalağını yaşatmanın anlamı yok

Kayınbabasının cenazesine katılmayan geline görülmemiş ceza! Kayınbabasının cenazesine katılmayan geline görülmemiş ceza!

Bursa'da eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 11 gözaltı Bursa'da eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 11 gözaltı

Bursa'da caminin kumbarasına para atıp, imamın telefonunu çaldılar Bursa'da caminin kumbarasına para atıp, imamın telefonunu çaldılar

Her iki otomobilden birinde ''Made in Bursa'' imzası var! Her iki otomobilden birinde "Made in Bursa" imzası var!

Bursa'ya 6 bin 400 kilometre uzaktan gelin geldi Bursa'ya 6 bin 400 kilometre uzaktan gelin geldi

Bursa'da trafik polisine vurmaya çalışan alkollü sürücüyü, vatandaşlar linç etmek istedi Bursa'da trafik polisine vurmaya çalışan alkollü sürücüyü, vatandaşlar linç etmek istedi