Bursa'da o yollara dikkat!

 Bursa'da o yollara dikkat!

Kara yollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Orhanlı kavşağı-Şekerpınar kavşağı arasındaki Deri Organize Sanayii mevkisinde araç üst geçidi orta ayak imalatları çalışması nedeniyle her iki yönde sol şeritler trafiğe kapatılarak, ulaşım üç şeritten sağlanıyor.

Bursa Çevre Otoyolu'nun Turanköy kavşağı-Yenişehir ayrımı yolunun 3. kilometresinde heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle 14 Nisan'a kadar Turanköy-Yenişehir ayrımı Ankara istikametinde 3 şerit trafiğe kapatılarak ulaşım Bursa-İnegöl yolundan yapılacak.

Anadolu Otoyolu'nun Kaynaşlı kavşağı-Abant kavşağı arasında köprü genleşme derzi değişim çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara Bolu Dağı Tüneli Ankara yönü istikameti trafiğe kapatıldı. Burada ulaşım Kaynaşlı kavşağından D-100 yoluna yönlendirilerek Abant kavşağından tekrar otoyola katılım sağlanıyor. 

Korkuteli-Elmalı yolunun 10-25. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan iki yönlü sağlanıyor.

Bartın-Karabük il sınırı-Safranbolu-Araç yolunun 32-34. kilometrelerinde üst yapı ve kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak yapılıyor.

Kaman-Hirfanlı-Şereflikoçhisar yolunun 0-3. kilometrelerinde sanat yapısı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak gerçekleştiriliyor.

Soma-Kırkağaç yolunun 8-10. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü yapılıyor.

Trabzon-Maçka-Torul yolunun 44-45. kilometrelerinde yol yapım çalışması nedeniyle 31 Aralık'a kadar ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacak.

Gaziantep-Nizip-Birecik yolunun Nizip ve Birecik geçişlerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak veriliyor.

Konya-Karapınar-Ereğli yolunun Karapınar şehir geçişinde alt geçit köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Bursa'da cesedi yakılarak ormana atılmıştı, katili 10 yıl sonra bulundu Bursa'da cesedi yakılarak ormana atılmıştı, katili 10 yıl sonra bulundu

Bursa'da şampiyon at icralık oldu Bursa'da şampiyon at icralık oldu

Bursa'da şehit çocuğuna muhteşem düğün Bursa'da şehit çocuğuna muhteşem düğün

Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: ''Uyanık ol Bursa'' Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: "Uyanık ol Bursa"

Benzin fiyatına 17 kuruşluk zam bekleniyor Benzin fiyatına 17 kuruşluk zam bekleniyor

Akıl sağlığı yerinde çıkan zanlıdan akılalmaz savunma! Akıl sağlığı yerinde çıkan zanlıdan akılalmaz savunma!

Bursa'da Türk vatandaşlığı bekleyen Suriyeli Samer için 'sınır dışı ve gözetim kararı' verildi Bursa'da Türk vatandaşlığı bekleyen Suriyeli Samer için 'sınır dışı ve gözetim kararı' verildi

Bursa'da İstiklal Marşı'nı okuyana börek bedava Bursa'da İstiklal Marşı'nı okuyana börek bedava

Sanata dair beklediğiniz her şey Bursa'da... O kadın boyalarla dans ediyor Sanata dair beklediğiniz her şey Bursa'da... O kadın boyalarla dans ediyor

Bursa'da ganyan bayiine dalan çocuk sürücü serbest Bursa'da ganyan bayiine dalan çocuk sürücü serbest

Mesut Demir; <br /> Bursa'nın havasına güven kalmadı! Mesut Demir;
Bursa'nın havasına güven kalmadı!

Murat Sağman; <br /> Dolar niye yükseldi Murat Sağman;
Dolar niye yükseldi

Teleferikle Bursa Uludağ'a çıkacaklara uyarı Teleferikle Bursa Uludağ'a çıkacaklara uyarı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (25 Mart 2019 Pazartesi) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (25 Mart 2019 Pazartesi)