Bursa'da o yolcunun iki kaburgası kırıldı!

Bursa'da  o yolcunun iki kaburgası kırıldı!

Bursa'da bindiği halk otobüsünde ücretsiz seyahat kartının cihaz tarafından okunmaması sonucu sürücü ve yolcu tarafından dövüldüğü öne sürülen Nuri B.'nin (69) iki kaburgasının kırıldığı ve başına 15 dikiş atıldığı belirlendi. Olay sonrası  Nuri B.'yi dövdüğü öne sürülün sürücü ve yolcu, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Cemal Nadir Caddesi'ndeki Timurtaşpaşa otobüs durağında  cumartesi günü meydana geldi.

Halk otobüsüne binen Nuri B., ücretsiz seyahat kartını cihaza tuttu. Nuri B., ilk seferde okunmayan kartını tekrar gösterdi; ancak cihaz yine tanımadı. Bu sırada şoför R.A. (55) , yolcudan otobüsten inmesini istedi. Bunun üzerine şoför ile Nuri B. arasındaki tartışmaya  ismi öğrenilemeyen yolcu da dahil oldu. Şoför ile otobüsteki yolcu, Nuri B.'yi döverek, araçtan zorla indirdi. Yere düşen Nuri B., başından ve kolundan yaralandı. Olay sırasında durakta bulunanlar ise şoföre ve yolcuya tepki gösterdi. Bölgeye gelen güven timlerinin müdahalesiyle tartışma, sona erdirildi.


Haber vermesi sonucu gelen sağlık görevlileri, yaralı Nuri B.'ye ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Güven timleri, otobüs şoförü R.A. ile tartışmaya dahil olan yolcuyu gözaltına aldı. Nuri B. ise sağlık görevlilerince ambulansla Muradiye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Muradiye Devlet Hastanesi'nde başına 15 dikiş atılan Nuri B.'nin iki kaburgasının kırık olduğu, gözlerinde morluklar oluştuğu doktor raporuyla belirlendi. Hastanede iki gün yatarak tedavi gören Nuri B.'nin bugün taburcu edilip evine gönderildiği öğrenildi.

TUTUKSUZ YARGILANMAK ÜZERE SERBEST BIRAKILDILAR

Bu arada polisteki ifadesinde, ''Ücretsiz seyahat kartını cihaz okumadı. İkinci defa denedi yine cihaz kartı tanımadı. Kartı çalışmayınca inmesini söyledim, inmeyince tartışmaya başladık. Onu otobüsten ben itmedim, otobüste bulunan başka bir yolcu itti'' diyen otobüs şoförü R.A. ile yolcu, cumhuriyet savcısınca tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Nuri B.'nin avukatlarının cumhuriyet savcısının verdiği karara çarşamba günü itiraz edeceği öğrenildi.

Bursa'da 3 kişi öldü 687 kişi yaralandı! Bursa'da 3 kişi öldü 687 kişi yaralandı!

Bu görüntüsü olay olmuştu, yine uslu durmadı! Bu görüntüsü olay olmuştu, yine uslu durmadı!

Bursa ve Bursalılara Erdoğan dopingi (ÖZEL HABER) Bursa ve Bursalılara Erdoğan dopingi (ÖZEL HABER)

Bursa İznik'te Uludağ'ı aratmayan görüntüler Bursa İznik'te Uludağ'ı aratmayan görüntüler

Kritik nokta erkeklerde 94, kadınlarda 88 santim (ÖZEL HABER) Kritik nokta erkeklerde 94, kadınlarda 88 santim (ÖZEL HABER)

Bursa'da yangına uykuda yakalandılar, komşuları kurtardı Bursa'da yangına uykuda yakalandılar, komşuları kurtardı

Serkan Yetişmişoğlu; <br /> Kurtuluş için en güzel örnek! Serkan Yetişmişoğlu;
Kurtuluş için en güzel örnek!

YÖK'ten 'Suriyeli öğrenci' açıklaması YÖK'ten 'Suriyeli öğrenci' açıklaması

Bursa'da hayalleri uğruna mesleğinden vazgeçerek, kuklabaz oldu Bursa'da hayalleri uğruna mesleğinden vazgeçerek, kuklabaz oldu

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Şubat 2019 Pazartesi) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Şubat 2019 Pazartesi)

Satış bedelini düşük gösterenler tek tek çağrıldı! Satış bedelini düşük gösterenler tek tek çağrıldı!