Bursa'da Nilüfer ismini taşıyanlar bir araya geldi

Bursa'da Nilüfer ismini taşıyanlar bir araya geldi

Nilüfer Belediyesi, her sene olduğu gibi bu yıl da Nilüfer ismini taşıyanları bir araya getirdi. Nilüfer'de oturan ve adı Nilüfer olan her yaştan Nilüferli'nin katıldığı buluşma renkli görüntülere sahne oldu.

Nilüfer Belediyesi'nin Holiday Inn Otel'de düzenlediği kahvaltıya ismi Nilüfer olan çocuk, genç, yaşlı her yaştan Nilüferli katıldı.

Konukları, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 95. kuruluş yıl dönümü nedeni ile kahvaltıya katılamayan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Bukle Erman ve Nilüfer Belediyesi Başkan Koordinatörü Dr. Sibel Özer ağırladı. 

Buluşmada konuşan Özer, "Bu yıl yedincisini gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğe inanıyorum ki önümüzdeki yıllarda daha da büyük bir katılım olacak. Başkanımız Mustafa Bozbey de kahvaltıya katıldığınız için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyor" dedi. 

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Nilüferli Nilüferlere görüntülü mesaj ile seslendi. Başkan Bozbey mesajında "Sevgili Nilüferlerimiz, kentimizle aynı adı taşıyan sevgili konuklarımız, hoş geldiniz. Bugün, sizlerle birlikte olmak en büyük dileğimdi. Bu buluşmanın heyecanını inanın her yıl yaşıyorum. Yanınızda olamadığım için de beni affetmenizi diliyorum. Bu defa sizinle olamıyorum ama, gelecek yıl, daha büyük bir coşkuyla paylaşacağımız dakikaları şimdiden iple çekiyorum. Kentimizle adaş olan sizlerden gelecek her türlü öneriye açığız ve her konuda önerilerinizi bekliyoruz.Yalnızca bugün değil, her gün bizlerle iletişimde olarak kentimizi daha iyiye, daha güzele, daha mutlu yarınlara birlikte taşıyalım. Hepinize katılımınız için teşekkürler, mutlu günler diliyorum" ifadelerini kullandı. 

Keyifli geçen kahvaltı sonrasında Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Bukle Erman katılımcıların istek ve önerilerini de dinledi. 
 

Sedanur'un ölümünde isyan ettiren gelişme Sedanur'un ölümünde isyan ettiren gelişme

Bursa Uludağ'da aç kalan sakat ayı ve yavruları şehre indi Bursa Uludağ'da aç kalan sakat ayı ve yavruları şehre indi

Bursa'da 'nostalji doktoru' gramofon ve eski radyoları tamir ediyor Bursa'da 'nostalji doktoru' gramofon ve eski radyoları tamir ediyor

Bursa Gölyazı'daki altyapı ve üstyapı çalışmaları mart ayında bitecek Bursa Gölyazı'daki altyapı ve üstyapı çalışmaları mart ayında bitecek

Bursa Uludağ'da kestane hasadı başladı Bursa Uludağ'da kestane hasadı başladı

Düğünden vazgeçip, motosikletle dünyayı gezdiler Düğünden vazgeçip, motosikletle dünyayı gezdiler

Bursa'da hayvansever kadın, kedileriyle birlikte yangında can verdi Bursa'da hayvansever kadın, kedileriyle birlikte yangında can verdi

Sedanur köyünde toprağa verildi Sedanur köyünde toprağa verildi

Anne ve 3 çocuğunu kezzapla yaktı; 'Hatırlamıyorum' dedi Anne ve 3 çocuğunu kezzapla yaktı; 'Hatırlamıyorum' dedi

Avrupa'nın en büyük kitabevi Bursa'da açıldı Avrupa'nın en büyük kitabevi Bursa'da açıldı

Arkadaşlarının acı haberiyle yıkıldılar Arkadaşlarının acı haberiyle yıkıldılar

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Eylül 2018 Pazar)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Eylül 2018 Pazar)

Bursa'da takla atan otomobil demir korkuluklara oturdu Bursa'da takla atan otomobil demir korkuluklara oturdu

Fişek sandılar bomba çıktı! Fişek sandılar bomba çıktı!

Çalışanlara erken zam! Çalışanlara erken zam!

Trafikte pes dedirten görüntü Trafikte pes dedirten görüntü