Bursa'da Nilüfer ismini taşıyanlar bir araya geldi

Bursa'da Nilüfer ismini taşıyanlar bir araya geldi

Nilüfer Belediyesi, her sene olduğu gibi bu yıl da Nilüfer ismini taşıyanları bir araya getirdi. Nilüfer'de oturan ve adı Nilüfer olan her yaştan Nilüferli'nin katıldığı buluşma renkli görüntülere sahne oldu.

Nilüfer Belediyesi'nin Holiday Inn Otel'de düzenlediği kahvaltıya ismi Nilüfer olan çocuk, genç, yaşlı her yaştan Nilüferli katıldı.

Konukları, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 95. kuruluş yıl dönümü nedeni ile kahvaltıya katılamayan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Bukle Erman ve Nilüfer Belediyesi Başkan Koordinatörü Dr. Sibel Özer ağırladı. 

Buluşmada konuşan Özer, "Bu yıl yedincisini gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğe inanıyorum ki önümüzdeki yıllarda daha da büyük bir katılım olacak. Başkanımız Mustafa Bozbey de kahvaltıya katıldığınız için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyor" dedi. 

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Nilüferli Nilüferlere görüntülü mesaj ile seslendi. Başkan Bozbey mesajında "Sevgili Nilüferlerimiz, kentimizle aynı adı taşıyan sevgili konuklarımız, hoş geldiniz. Bugün, sizlerle birlikte olmak en büyük dileğimdi. Bu buluşmanın heyecanını inanın her yıl yaşıyorum. Yanınızda olamadığım için de beni affetmenizi diliyorum. Bu defa sizinle olamıyorum ama, gelecek yıl, daha büyük bir coşkuyla paylaşacağımız dakikaları şimdiden iple çekiyorum. Kentimizle adaş olan sizlerden gelecek her türlü öneriye açığız ve her konuda önerilerinizi bekliyoruz.Yalnızca bugün değil, her gün bizlerle iletişimde olarak kentimizi daha iyiye, daha güzele, daha mutlu yarınlara birlikte taşıyalım. Hepinize katılımınız için teşekkürler, mutlu günler diliyorum" ifadelerini kullandı. 

Keyifli geçen kahvaltı sonrasında Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Bukle Erman katılımcıların istek ve önerilerini de dinledi. 
 

Bursa'da cinayet şoku! Bursa'da cinayet şoku!

Bursa'da icradan kurtulmak için malını akrabasına devredince... Bursa'da icradan kurtulmak için malını akrabasına devredince...

Bursa Nilüfer'de su kesintisi	Bursa Nilüfer'de su kesintisi

Dikkat! Sofranızda tarihi geçmiş ürünler olabilir Dikkat! Sofranızda tarihi geçmiş ürünler olabilir

Ünlü işadamının infazında çarpıcı detaylar! Ünlü işadamının infazında çarpıcı detaylar!

Bursa'da kemer görünümlü bıçakla gasp ettiler Bursa'da kemer görünümlü bıçakla gasp ettiler

Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk (ÖZEL HABER) Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk (ÖZEL HABER)

Aysın Komitgan; <br /> Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur? Aysın Komitgan;
Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur?

Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak? (ÖZEL HABER) Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak? (ÖZEL HABER)

Mesut Demir; <br /> Emirsultan siyasi arenaya döndü Mesut Demir;
Emirsultan siyasi arenaya döndü

Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam

Bursa'da kar yağışı! Bursa'da kar yağışı!

Gönül ilişkisi şüphesiyle kaçırıp 130 bin dolar fidye istemiş Gönül ilişkisi şüphesiyle kaçırıp 130 bin dolar fidye istemiş

Yeni çipli kimlik kartları hakkında bilmeniz gerekenler
Yeni çipli kimlik kartları hakkında bilmeniz gerekenler