Bursa'da Narkotik dur durak bilmiyor

Bursa'da Narkotik dur durak bilmiyor

Bursa Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu ticareti yaptıkları belirlenen 5 kişiyi yakaladı. Şahısların üzerinde ve ikametlerinde yapılan aramada çok miktarda uyuşturucu ve uyuşturucu parası ele geçirildi.

SEFA BALABAN/BURSADABUGUN

Bursa Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ve Mudanya İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu ticareti yaptıkları belirlenen 5 kişiyi takibe aldı. Yapılan teknik ve fiziki takip sonrası şahısları yakalayan ekipler yaptıkları ev ve üst aramasında 1 kilo 100 gram esrar, 1 adet hassas terazi ve uyuşturucudan elde edildiği belirlenen 1220 TL para ele geçirildi. Adliyeye sevk edilen 5 kişiden 4'ü tutuklanarak ceza evine gönderilirken, 1 kişinin işlemlerinin sürdüğü bildirildi. 

Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı Bursa Yüksek İhtisas Kavşağı nefes aldı

Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor Bursa'da teşhis edilemeyen hastalık bu ailenin çocuklarını teker teker öldürüyor

Aysın Komitgan; <br /> Sarıbal için ilginç iddialar Aysın Komitgan;
Sarıbal için ilginç iddialar

İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak! İstanbul - Bursa - İzmir otoyolu Cumhuriyet Bayramı'nda açılacak!

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında konuştu

Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı Hemşire Ayşegül Terzi davasında karar açıklandı

Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER) Bursa'da akü fareleri işbaşında! Sürücüler şokta... (ÖZEL HABER)

Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı! Eski kız arkadaşının sevgilisine dehşeti yaşattı!

Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi! Evlenme teklifi edecekti, ceza yedi!

Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı Bursa'da sıfır otomobiller 30 bin lira ucuzladı, ikinci el elde kaldı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Kasım 2018 Salı)

Dekolteli kıyafeti başına dert oldu Dekolteli kıyafeti başına dert oldu

Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar Yargıtay'dan çalışanları ilgilendiren iki emsal karar

Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı Bursa'da kontrolünü kaybedip 2 araca çarptı