Bursa'da Murat Özer İnşaat Rezidans anlayışını değiştiriyor

Bursa'da Murat Özer İnşaat Rezidans anlayışını değiştiriyor

"Selam Rezidans" markasıyla "rezidans" konseptine yepyeni bir vizyon kazandıran Murat Özer İnşaat, Yunuseli'de inşaatı süren "Selam Rezidans Yunuseli" ile benzersiz bir projeyi hayata geçiriyor.

Murat Özer İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Özer, 14 yıldır inşaat sektöründe birçok başarılı projeye imza attıklarını ve 2 binden fazla konut ürettiklerini  söyledi.

Geliştirdikleri tüm projelerde projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine kadar sürecin her aşamasında kalite standartlarını koruduklarını dile getiren Ömer Özer, bu vizyonla bugüne kadar birçok konut, işyeri, hastane ve plaza projesini hayata geçirdiklerini aktardı.

Projelerinde yaşanabilir mekanlar geliştirmeye azami özen gösterdiklerini kaydeden Ömer Özer, "Tüm projelerimizi daha başlagıç aşamasında tüm ayrıntılarıyla planlıyoruz. Müşteri beklentilerini iyi analiz ederek tasarımlarımızı yapıyor, bu hedeflere uygun uygulamalar geliştiriyoruz. Teknolojiden de üst düzeyde yararlanarak, kaliteyi konforla birleştiriyor ve beklentileri en üst düzeyde karşılamaya çalışıyoruz" dedi.

REZİDANS KOPSEPTİNE YEPYENİ BAKIŞ

Firma olarak öncü olmaya ve vizyon projelerini uygulamaya geçirmeye çalıştıklarını ifade eden Ömer Özer, "Selam Rezidans" markasıyla rezidans konseptine de benzersiz bir vizyon kattıklarını söyledi.

Ömer Özer, Bursa'nın ve Yunuseli bölgesinin ana arterlerinden birisi haline gelen Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı'na yakın lokasyonda hayata geçirdikleri "Selam Rezidans Yunuseli" projesinin özellikle estetik proje tasarımı ve "teras" konseptiyle benzersiz bir rezidans anlayışını sunduğunu dile getirdi.

Ömer Özer, "Proje lokasyonumuz Bursa'nın en gözde ve hızlı büyüyen semti Yunuseli'de yer alıyor. Bursa'nın her noktasından ulaşım çok kolay. Kentin merkezinde ve şehrin yeni simgesi Timsah Arena'ya 10 dakika mesafede. Muhteşem bir Uludağ manzarasına sahip" dedi.

AVM'Sİ OLAN REZİDANS

Ömer Özer, projeyle ilgili şu bilgileri verdi:

"Proje 12 bin 150 metrekare arsa üzerinde 32 bin metrekare inşaat alanına sahip. 151 daire ve AVM'den oluşan 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra geniş teraslı rezidans daireler ve sosyal alanlar üzerinde yükselen mimarisi ve kalitesiyle dört mevsim kaliteli bir yaşam imkanı sunuyor.

Projemizde özellikle geniş peyzaj alanı ve sosyal donatı imkanları da sunuyoruz. Futbol, basketbol sahası, tenis kortu, kütüphane, teraslı kafeterya, süs havuzları, yürüyüş yolu, 24 saat özel güvenliği, çocuk oyun parkları, açık otopark asansörlü kapalı otoparkın yanı sıra bay ve bayanlara özel ayrı yüzme havuzları, saunalar, Türk hamamları, spor salonları ile Yunuseli'nin en görkemli ve ayrıcalıklı yaşam alanını sunmaktan gururluyuz."

Ömer Özer, Selam Rezidan Yunuseli'de inşaatın hızla yükselmeye devam ettiğini, projeye yönelik ilgi ve talepten dolayı da mutlu olduklarını ve konutların yüzde 65'inin satıldığını kaydederek, "Projemizi bu yıl sonunda tamamlayarak hak sahiplerimize teslim etmeyi planlıyoruz. Proje tamamlandığında hem bulunduğu bölgeye hem de Bursa'ya önemli bir mimari proje kazandıracak olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Hedefimiz her mahalleye bir Selam Rezidans konseptini taşıyabilmek" dedi.

ÖMER ÖZER: KALİTE VE GÜVEN VEREN MARKALAR BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK

Bu arada, inşaat sektöründeki gelişmeleri de değerlendiren Ömer Özer, özellikle konut sektöründe zaman zaman yaşanan dalgalanmalara rağmen, kalite ve istikrarlarıyla güven sağlayan markaların önemli işler yapmaya, talep görmeye ve büyümeye devam ettiklerini söyledi. Arz ve talepte zaman zaman iniş çıkışlar olsa da Bursa'da ve Türkiye'de özellikle konut talebinin halen yüksek düzeyde olduğunu dile getiren Ömer Özer, "Önemli olan müşterilerin beklentilerini iyi analiz edebilmek ve doğru projeleri sunabilmek" dedi.

İnşaat sektörünün alt sektörleriyle birlikte Türkiye ekonomisinin büyümesine katkı sunmaya devam edeceğini ifade eden Ömer Özer, "Firma olarak yeni projelerimizle birlikte Bursa ve Türkiye ekonomisinin büyümesine katkı sunmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 3 yaralı Minibüs uçuruma yuvarlandı: 3 ölü, 3 yaralı

Koyun sürüsüne çarptı, çoban minibüsü ateşe verdi Koyun sürüsüne çarptı, çoban minibüsü ateşe verdi

Banka aracını soyan hırsızlar iki valiz para ile yakalandı Banka aracını soyan hırsızlar iki valiz para ile yakalandı

Tünelde iskele devrildi: 1 ölü, 2 yaralı Tünelde iskele devrildi: 1 ölü, 2 yaralı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

FETÖ'cü polisler cezaevinde rahat durmadı FETÖ'cü polisler cezaevinde rahat durmadı

AB'ye yasa dışı girmeye çalışan Türk sayısı 3 kat arttı AB'ye yasa dışı girmeye çalışan Türk sayısı 3 kat arttı

Tam 2 bin 200 yıllık Tam 2 bin 200 yıllık

Türkiye uyarı atışı yaptı, Esad güçleri geri çekildi Türkiye uyarı atışı yaptı, Esad güçleri geri çekildi

Acilde kameralı yeni dönem! Acilde kameralı yeni dönem!

Markette önce öptü, sonra boğazını kesti Markette önce öptü, sonra boğazını kesti

Antalya'da şantaj iddiası! İki gözaltı... Antalya'da şantaj iddiası! İki gözaltı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çiftçilere müjde Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çiftçilere müjde

Fuhuş çetesi çökertildi: 15 tutuklu Fuhuş çetesi çökertildi: 15 tutuklu

Bursa'da taksi ücretlerine zam geldi! Bursa'da taksi ücretlerine zam geldi!

Üniversite öğrencisi genç kız ölümden döndü! Üniversite öğrencisi genç kız ölümden döndü!

Türkiye'yi dehşete düşüren katil yakalandı! Türkiye'yi dehşete düşüren katil yakalandı!

Bursa'da lise diplomalı sahte profesör gözaltına alındı Bursa'da lise diplomalı sahte profesör gözaltına alındı