Bursa'da küçük raketlerin ödül sevinci

Bursa'da küçük raketlerin ödül sevinci

Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından Büyükşehir Belediyespor Kulübü katkılarıyla düzenlenen '8-9-10 Yaş Ulusal Hafta İçi Turnuvası'nda minik tenisçiler ödül sevincini yaşadı.

Bursa'da sporu ve sporcuları destekleyen Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen turnuvalar, büyük ilgi görüyor.

Farklı yaş gruplarında turnuvalar organize ederek Bursa'yı 'tenisin merkezi' haline getiren Büyükşehir Belediyesi, '8-9-10 Yaş Ulusal Hafta İçi Turnuvası' kapsamında 10 farklı şehirden toplam 190 sporcuyu Bursa'da ağırladı.

Bursa'nın yanı sıra Yalova, Gebze, Çanakkale, Alanya, İzmir, Kocaeli, İstanbul, Balıkesir ve Karadeniz Ereğli'den sporcuların katıldığı turnuva, Hüdavendigar Kent Parkı Odunluk Açık Tenis Kortları'nda gerçekleştirildi. Üç farklı kortta heyecanlı müsabakaların yaşandığı turnuvada, sporcular dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti.

Türkiye Tenis Federasyonu'nun 2018 yılı faaliyet takviminde de yer alan turnuvanın ödül töreni de Odunluk Açık Tenis Kortları'nda gerçekleştirildi. Başarılı tenisçilere ödül ve madalyalarının verildiği turnuva, küçük raketlerin coşkulu sevincine sahne oldu. Tenisi çok sevdiklerini söyleyen sporcular, bu sporda kendilerini daha da geliştirmek için keyifle çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Tenisçilerin ödül heyecanına takım arkadaşları ve aileleri de eşlik etti.

Bursa'da kaza yerinden geçen anneyi ağlatan tesadüf Bursa'da kaza yerinden geçen anneyi ağlatan tesadüf

Bursa'da FETÖ/PDY operasyonu!  26 polis gözaltında Bursa'da FETÖ/PDY operasyonu! 26 polis gözaltında

Sedanur'un ölümüne ilişkin bir gözaltı daha Sedanur'un ölümüne ilişkin bir gözaltı daha

Yalova'daki otomobilli maganda Bursa'da adliyeye sevk edildi Yalova'daki otomobilli maganda Bursa'da adliyeye sevk edildi

Üniversite partisinde içeceğinden tecavüz hapı çıktı! Üniversite partisinde içeceğinden tecavüz hapı çıktı!

Bursa'da facia kapıya dayandı, tedbir alan yok Bursa'da facia kapıya dayandı, tedbir alan yok

Türkiye'de bir ilk: Suriyeliler için açıldı Türkiye'de bir ilk: Suriyeliler için açıldı

Sanat tarihinin en büyük gizemlerinden biri çözüldü! Sanat tarihinin en büyük gizemlerinden biri çözüldü!

Meclis lokantasının sudan ucuz fiyatları Meclis lokantasının sudan ucuz fiyatları

Bursa Mudanya'da adım adım talan! Bursa Mudanya'da adım adım talan!

Attığı konum kurtardı! Operasyon sırasında ikinci kattan atladı Attığı konum kurtardı! Operasyon sırasında ikinci kattan atladı

80 saniyelik kırmızı ışıkta şoför sigara molası verdi! 80 saniyelik kırmızı ışıkta şoför sigara molası verdi!

Mustafa Topaloğlu kalp krizi geçirdi Mustafa Topaloğlu kalp krizi geçirdi

Bursa Mudanya Belediyesi Yıldıztepe'deki otel inşaatını mühürledi Bursa Mudanya Belediyesi Yıldıztepe'deki otel inşaatını mühürledi