Bursa'da küçük raketlerin ödül sevinci

Bursa'da küçük raketlerin ödül sevinci

Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından Büyükşehir Belediyespor Kulübü katkılarıyla düzenlenen '8-9-10 Yaş Ulusal Hafta İçi Turnuvası'nda minik tenisçiler ödül sevincini yaşadı.

Bursa'da sporu ve sporcuları destekleyen Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen turnuvalar, büyük ilgi görüyor.

Farklı yaş gruplarında turnuvalar organize ederek Bursa'yı 'tenisin merkezi' haline getiren Büyükşehir Belediyesi, '8-9-10 Yaş Ulusal Hafta İçi Turnuvası' kapsamında 10 farklı şehirden toplam 190 sporcuyu Bursa'da ağırladı.

Bursa'nın yanı sıra Yalova, Gebze, Çanakkale, Alanya, İzmir, Kocaeli, İstanbul, Balıkesir ve Karadeniz Ereğli'den sporcuların katıldığı turnuva, Hüdavendigar Kent Parkı Odunluk Açık Tenis Kortları'nda gerçekleştirildi. Üç farklı kortta heyecanlı müsabakaların yaşandığı turnuvada, sporcular dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti.

Türkiye Tenis Federasyonu'nun 2018 yılı faaliyet takviminde de yer alan turnuvanın ödül töreni de Odunluk Açık Tenis Kortları'nda gerçekleştirildi. Başarılı tenisçilere ödül ve madalyalarının verildiği turnuva, küçük raketlerin coşkulu sevincine sahne oldu. Tenisi çok sevdiklerini söyleyen sporcular, bu sporda kendilerini daha da geliştirmek için keyifle çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Tenisçilerin ödül heyecanına takım arkadaşları ve aileleri de eşlik etti.

Bursa'da yangına uykuda yakalandılar, komşuları kurtardı Bursa'da yangına uykuda yakalandılar, komşuları kurtardı

Kritik nokta erkeklerde 94, kadınlarda 88 santim (ÖZEL HABER) Kritik nokta erkeklerde 94, kadınlarda 88 santim (ÖZEL HABER)

YÖK'ten 'Suriyeli öğrenci' açıklaması YÖK'ten 'Suriyeli öğrenci' açıklaması

Mesut Demir; <br /> Seçim yarışı kızıştı! Vatandaş proje bekliyor... Mesut Demir;
Seçim yarışı kızıştı! Vatandaş proje bekliyor...

Bursa'da hayalleri uğruna mesleğinden vazgeçerek, kuklabaz oldu Bursa'da hayalleri uğruna mesleğinden vazgeçerek, kuklabaz oldu

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Şubat 2019 Pazartesi) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (18 Şubat 2019 Pazartesi)

Satış bedelini düşük gösterenler tek tek çağrıldı! Satış bedelini düşük gösterenler tek tek çağrıldı!

Kadın polise taciz! ''Güzelim rakının yanında güzel gidersin'' Kadın polise taciz! "Güzelim rakının yanında güzel gidersin"

Sevgilisini tokatlayan avukatın 3 yıl hapsi istendi Sevgilisini tokatlayan avukatın 3 yıl hapsi istendi

Emekliye müjde! Bugün hesaplara yatıyor Emekliye müjde! Bugün hesaplara yatıyor

'Camide siyaset yaptı' denen AK Partili Şahin: Organizasyonu ben düzenlemedim 'Camide siyaset yaptı' denen AK Partili Şahin: Organizasyonu ben düzenlemedim

Alevler kısa sürede yayıldı! Alevler kısa sürede yayıldı!

Kanser tedavisinde yeni yöntem Kanser tedavisinde yeni yöntem

Bugün başlıyor! Artık şubeye gitmeye gerek yok Bugün başlıyor! Artık şubeye gitmeye gerek yok