Bursa'da Kayak ve Snowboard Öğretmenleri Derneği'nden eleştiri

Bursa'da Kayak ve Snowboard Öğretmenleri Derneği'nden eleştiri

Kayak ve Snowboard Öğretmenleri Derneği Başkanı Yahya Usta,Türkiye Kayak Federasyonu'ndaki yapılan yolsuzluklar ve şaibeli işlerinden dolayı ertelenen seçimleri ve başkan adaylarının kendilerini aklayamaması ile ilgili basın toplantısı düzenleyerek, adaylardan Fatih Kıyıcı ve ekibi Genel Sekreteri Necip Kishalı'nın sert bir dille eleştirdi.

Bursa Kültürpark Medya Restoran'da basın toplantısı düzenleyen Kayak ve Snowboard Öğretmenleri Derneği üyeleri ve Başkanı Yahya Usta, Türkiye Kayak Federasyonu seçimleri için aday olan isimlerden Fatih Kıyıcı ve ekibi Genel Sekreter Necip Kishalı'nın mahkemelerinin devam ettiğini ve aklanması gerektiklerini söyledi.

Başkan Usta, "Uluslararası Olimpiyatlarda ülkemiz çok geriledi milli sporcularımızın üstleri tek tek çiziliyor ve istifa etmeye zorlanıyorlar. 74 milyon Tl bütçe ile yapılan yarışlarda yolsuzluklar ve usulsüzlükler hat safhada elimizde belgeler var, aynı gün yarışlarda hem Bursa Uludağ'da olup aynı anda Erzurum Palandöken'de olduklarını söylüyorlar resmi kayıtlarda bunlar var. Hala mahkemeleri devam ediyor, bunları aklamadan aday olan Fatih Kıyıcı ve ekibi Genel Sekreter Necip Kishalı 3 defadır ertelenen ancak 13 Eylül'de yapılacağı söylenen seçimlerinde salona dahi alınmasını istemiyoruz. Sayın Devlet Başkanımız  Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na sesleniyorum, Türkiye Kayak Federasyonu'nu gerçek sahipleri emekçiler yönetsin yolsuzlukların konuşulduğu bir federasyon ve yönetimi istemiyoruz" dedi. 

 

 

 

Bursa'da cinayet şoku! Bursa'da cinayet şoku!

Bursa'da icradan kurtulmak için malını akrabasına devredince... Bursa'da icradan kurtulmak için malını akrabasına devredince...

Bursa Nilüfer'de su kesintisi	Bursa Nilüfer'de su kesintisi

Dikkat! Sofranızda tarihi geçmiş ürünler olabilir Dikkat! Sofranızda tarihi geçmiş ürünler olabilir

Ünlü işadamının infazında çarpıcı detaylar! Ünlü işadamının infazında çarpıcı detaylar!

Bursa'da kemer görünümlü bıçakla gasp ettiler Bursa'da kemer görünümlü bıçakla gasp ettiler

Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk (ÖZEL HABER) Bursa'da minibüs kapısında okula yolculuk (ÖZEL HABER)

Aysın Komitgan; <br /> Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur? Aysın Komitgan;
Tatlıoğlu ile Aydın rekabeti olursa kazanan hangisi olur?

Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak? (ÖZEL HABER) Komisyoncular giderse meydan tüccarlara mı kalacak? (ÖZEL HABER)

Mesut Demir; <br /> Emirsultan siyasi arenaya döndü Mesut Demir;
Emirsultan siyasi arenaya döndü

Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam Bursa İnegöl'de toplu taşımaya zam

Bursa'da kar yağışı! Bursa'da kar yağışı!

Gönül ilişkisi şüphesiyle kaçırıp 130 bin dolar fidye istemiş Gönül ilişkisi şüphesiyle kaçırıp 130 bin dolar fidye istemiş

Yeni çipli kimlik kartları hakkında bilmeniz gerekenler
Yeni çipli kimlik kartları hakkında bilmeniz gerekenler