Bursa'da kamuda çalışan mimarlar buluştu

Bursa'da kamuda çalışan mimarlar buluştu

Mimarlar Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, kamuda çalışan mimarlar ile kahvaltıda bir araya geldi.

Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin ve yönetim kurulu üyeleri önceki gün Durak Muhallebicisi'nde kamuda çalışan meslektaşlarıyla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıda, odaya kayıtlı olan mimarların kamuda ve özelde mesleklerini icra ettiklerine ve aynı oda çatısı altında ayırt etmeksizin herkesin Mimarlar Odası Bursa Şubesi'nin değerli bir üyesi olduğuna vurgu yapan Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin, birlikte hareket etmenin ve ilişkileri güçlü tutmanın önemine dikkat çekti.

Kamudaki mimarlarla dönem dönem bir araya gelmeyi sürdüreceklerini ifade eden Şahin, "Başladığımız gün itibarıyla belli değerleri oluşturmaya, belli kısımları yapılandırmaya ve odamıza olan bakış açısını değiştirmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda üyelerimize dokunmayı çok önemsiyoruz. Meslektaşlarımıza temas etmek için sürekli kendileriyle bir araya geliyoruz. Bu buluşmalarda meslektaşlarımızın sorunlarını dinliyor, onlarla istişarelerde bulunuyoruz. Şimdi kamuda çalışan meslektaşlarımızla da buluşmalara başlattık. Umarım devamı gelecektir" diye konuştu.

İranlı düzensiz göçmenler lüks minibüste yakalandı İranlı düzensiz göçmenler lüks minibüste yakalandı

Bursa'da tartıştığı annesini bıçaklayarak öldürdü Bursa'da tartıştığı annesini bıçaklayarak öldürdü

Bursa eski Milletvekili Demirel'den tren eylemi Bursa eski Milletvekili Demirel'den tren eylemi

SMA hastası minik Nehir, hayata tutunamadı! Bursa'ya gelen ailenin büyük acısı... SMA hastası minik Nehir, hayata tutunamadı! Bursa'ya gelen ailenin büyük acısı...

Bursa'da uyuşturucu tacirlerine operasyon: 11 gözaltı Bursa'da uyuşturucu tacirlerine operasyon: 11 gözaltı

Bursa'da Müşküle'nin suları 4 yıldır sarı akıyor Bursa'da Müşküle'nin suları 4 yıldır sarı akıyor

Kalder'de kıran kırana genel kurul Kalder'de kıran kırana genel kurul

Bursa Muradiye Kur'an ve El Yazmaları Müzesi açıldı Bursa Muradiye Kur'an ve El Yazmaları Müzesi açıldı

Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren için yeniden yargılama kararı Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren için yeniden yargılama kararı

Bursa'da karayolunda ters yönde giden at arabası paniği Bursa'da karayolunda ters yönde giden at arabası paniği

Bursa'da jandarmadan fuhuş operasyonu: 10 gözaltı Bursa'da jandarmadan fuhuş operasyonu: 10 gözaltı