Bu kez kaçmayacak

Bu kez kaçmayacak

Genç milli güreşçi Feyzullah Aktürk, Avrupa Şampiyonası finalinde altın madalyayı rakibine kaptırdığını, Dünya Şampiyonası'nda ise bunu telafi etmek istediğini söyledi.

97 kilo serbest genç erkeklerde, dünya üçüncülüğü ve Avrupa ikinciliği dereceleri bulunan Feyzullah, 17-23 Eylül tarihlerinde Slovakya'da düzenlenecek Dünya Gençler Güreş Şampiyonası öncesinde hedeflerini anlattı.

Şampiyonada mindere çıktığında terinin son damlasına kadar mücadele edeceğini dile getiren milli güreşçi, "Dünya şampiyonu olmak için elimden geleni yapacağım." dedi.

Geride kalan Avrupa Şampiyonası'nda final yaptığını anlatan Feyzullah, "Final maçını kaybettim. Onun bir burukluğu var. Oraya giderek o burukluğu telafi ettirmek istiyorum. İstiklal Marşı'mızı okutmak istiyorum. Dünya Şampiyonası'na da birincilik hedefiyle gideceğiz. Bizler madalyalarımızı korursak dünya şampiyonu olabileceğimize inanıyorum." diye konuştu.
 

AK Parti'de adayların açıklanacağı tarih belli oldu AK Parti'de adayların açıklanacağı tarih belli oldu

Bursa Ayasofya Orhan Cami'nin cam kapısındaki motifler ile yazılar söküldü Bursa Ayasofya Orhan Cami'nin cam kapısındaki motifler ile yazılar söküldü

Bursa'da iş yerindeki kuzusunu kurtların parçaladığını iddia etti Bursa'da iş yerindeki kuzusunu kurtların parçaladığını iddia etti

Lisedeki rezalete tepki yağıyor! Öğretmen 23 kıza... Lisedeki rezalete tepki yağıyor! Öğretmen 23 kıza...

Motorinde indirim tarihi belli oldu Motorinde indirim tarihi belli oldu

Kocası tarafından öldürülen ebe için tören düzenlendi Kocası tarafından öldürülen ebe için tören düzenlendi

ABD'de malikanede facia! ABD'de malikanede facia!

Kurtulmuş: İstanbul ve Ankara adayları belli oldu Kurtulmuş: İstanbul ve Ankara adayları belli oldu

O ilimizde korkutan görüntü! Bir anda ortaya çıktı O ilimizde korkutan görüntü! Bir anda ortaya çıktı

3 kardeş dehşet saçtı! Cezaevine böyle gitti 3 kardeş dehşet saçtı! Cezaevine böyle gitti