Bölgesel Güven ve Huzur Uygulaması'nda aranan 10 şüpheli yakalandı

Bölgesel Güven ve Huzur Uygulaması'nda aranan 10 şüpheli yakalandı

Isparta Jandarma Komutanlığı tarafından iki aşamalı olarak toplam 4 saat halinde yapılan Bölgesel Güven ve Huzur Uygulaması'nda 2 bin 848 kişinin kimlik kontrolü yapıldı, 531 araç ve sürücü de denetimden geçti. Uygulamada, aranan 10 şüpheli ile 2 araç yakalanırken, kusurlu görülen 37 sürücüye ise 15 bin 440 lira tutarında cezai işlem uygulandı.

Isparta İl Jandarma Komutanlığı tarafından genel asayiş ile oluşabilecek diğer suç ve suç unsurlarını engellemek adına 2 aşamalı Bölgesel Güven ve Huzur Uygulaması gerçekleştirildi.

 ARANAN 10 ŞÜPHELİ YAKALANDI

 Kentte, 30 Kasım - 1 Aralık tarihlerinde; saat 20.00 - 22.00 ila 22.30 - 00.30 arasında yapılan denetimlerde 2 bin 848 kişinin Genel Bilgi Taraması (GBT) yapılırken, 531 araç kontrol edildi.

Yapılan uygulama kapsamında, aranan 10 şüpheli şahıs ile 2 araç yakalanırken, 1 umuma açık içkili iş yerinde garson olarak belirtilen 9 kadının konsomatrislik yaptığının tespit edilmesi ve bunlara dair SGK ile diğer kurumlara gerekli bildirimi yapılmadığı için tutanak tanzim edildiği öğrenildi. Aranan şüpheliler gerekli işlemler için adli makamlara sevk edildi.

 37 ARAÇ VE SÜRÜCÜYE 15 BİN 440 LİRA CEZA

 Denetimler çerçevesinde görev alan Jandarma Trafik Timleri'nin yaptığı kontrollerde ise, kusurlu görülen 37 araç sürücüsüne toplam 15 bin 440 lira idari para cezası tatbik edilirken, 10 aracın da çeşitli maddeler gereği trafikten men edildiği belirtildi.

 Isparta İl Jandarma Komutanlığı tarafından, "Halkın emniyet ve asayişinin sağlanmasına yönelik çalışmalara aralıksız olarak devam edilmektedir" denildi.

''IŞİD'in Suriye'de elinde bulundurduğu toprak kalmadı'' "IŞİD'in Suriye'de elinde bulundurduğu toprak kalmadı"

Bursa'da iki katlı binada çıkan yangın korkuttu Bursa'da iki katlı binada çıkan yangın korkuttu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

 Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: ''Belediye başkanı değil gölge başkan'' Bursa Milletvekili Çavuşoğlu: "Belediye başkanı değil gölge başkan"

Bakan Akar: Operasyonlar devam edecek Bakan Akar: Operasyonlar devam edecek

Bursa'da şoförsüz kaza Bursa'da şoförsüz kaza

Köpeğini iple bağlayıp metrelerce sürükleyen sürücünün cezası belli oldu Köpeğini iple bağlayıp metrelerce sürükleyen sürücünün cezası belli oldu

Ticaret Bakanı Pekcan Bursa'da konuştu: İhracatı tabana yaymak zorundayız Ticaret Bakanı Pekcan Bursa'da konuştu: İhracatı tabana yaymak zorundayız

Bursa'daki vahşette mahkeme heyeti olay yerinde keşif yaptı Bursa'daki vahşette mahkeme heyeti olay yerinde keşif yaptı

Akut Bursa, Afrika'ya yardıma gidiyor Akut Bursa, Afrika'ya yardıma gidiyor

Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener Bursa'ya birlikte geliyor! Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener Bursa'ya birlikte geliyor!

Zirveyi sallayan iddia Zirveyi sallayan iddia

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: ''Uygulanacak projelere Bursalılarla karar vereceğiz'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: "Uygulanacak projelere Bursalılarla karar vereceğiz"

Bursa'da ev arkadaşını öldüren sanık: Doldur boşalt yaparken silah ateş aldı Bursa'da ev arkadaşını öldüren sanık: Doldur boşalt yaparken silah ateş aldı