Bizim Hikaye'de aşk sürprizi

Bizim Hikaye'de aşk sürprizi

Fox TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye'nin 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bizim Hikaye son bölümde, Barış'ın doktorluk yaptığı sağlık ocağının yanına, Filiz'lerin yeni atölyesinin açılmasıyla iki eski sevgilinin yolları bir defa daha kesişti. Bizim Hikaye'nin 41. yeni bölüm fragmanında ise, Barış hala çok sevdiği ancak gizemli bir şekilde uzak kaldığı Filiz'i avukat Selim'le romantik bir yemek yerken görünce adeta yıkıldı. Filiz ve Avukat Selim yeni bir aşka yelken mi açıyor?

Shameless uyarlaması Bizim Hikaye'nin 27 Eylül Perşembe ekrana gelen son bölümünde çalıştığı hastaneden kovulan Barış, bir mahalledeki sağlık ocağında görev yapmaya başladı. Filiz'in de arkadaşlarıyla açacağı atölyenin, sağlık ocağının yanında çıkmasıyla ikilinin yolları yeniden kesişti.

Barış'ın gizemli evliliği ise sırrını korurken, Rahmet yaptığı araştırmalar sonucunda Barış'ın düğün fotoğraflarını görür. Barış'ın eşine ulaşan Rahmet, yıllardır evli olduklarını ve hiç ayrılmadıklarını öğrenir. Ancak avukat Selim çok çarpıcı bir bilgiye ulaşır. Barış evleneli bir yıl olmuştur. Diğer yandan ise Filiz'in kardeşleri babaları Fikri'nin eşinin evinde lüks bir hayat yaşamaya alışınca, ablalarından iyice uzaklaşırlar. Bir yandan kardeşlerinin üzüntüsünü yaşayan Filiz, diğer yandan ise Barış'ı unutmaya çalışsa da bunu başaramaz.

Başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Nesrin Cavadzade, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar, Ömer Sevgi'nin pay Bizim Hikaye'nin yeni bölüm fragmanında ise, bu defa Barış büyük bir şok yaşıyor. Filiz'i lüks bir restoranda Avukat Selim'le baş başa yemek yerken gören Barış adeta yıkılıyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Filiz Barış'ı unutmaya çalıştıkça hayat onu karşısına çıkarmaya devam etmektedir. Bilmediği bu durumun Barış'ı da tüketmekte olduğudur. Barış Filiz'e karşı hayatının en zor rolünü oynarken, Filiz de kardeşleriyle en zor sınavını vermeye hazırlanmaktadır. Bir yandan onlara iyi bir gelecek hazırlamanın mücadelesini verirken, diğer yandan genç kızlığa geçişin sancısını yaşayan Kiraz'ın yanlış yollara sapmasını önlemeye çalışacaktır.

Bayraktar Deniz Kuvvetleri için uçmaya başladı Bayraktar Deniz Kuvvetleri için uçmaya başladı

Bakan Koca: 25 bin toplam sağlık personelinin atamasını gerçekleştireceğiz Bakan Koca: 25 bin toplam sağlık personelinin atamasını gerçekleştireceğiz

Cenazeden dönen çift, kazada yaşamını yitirdi Cenazeden dönen çift, kazada yaşamını yitirdi

Bakan Soylu'dan sert sözler: Kimse bize rağmen oyun kuramaz Bakan Soylu'dan sert sözler: Kimse bize rağmen oyun kuramaz

Eşini ve kızını öldürüp intihara kalkıştı Eşini ve kızını öldürüp intihara kalkıştı

Kaçakçılar av tüfekleri ile yakalandı Kaçakçılar av tüfekleri ile yakalandı

Cezaevi firarisi, düğünde istediği şarkı çalınmayınca 6 kişiyi bıçakladı Cezaevi firarisi, düğünde istediği şarkı çalınmayınca 6 kişiyi bıçakladı

Bursa'da kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı Bursa'da kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

Sel sularıyla dolan evde can pazarı Sel sularıyla dolan evde can pazarı

Beline saplanan bıçakla hastaneye kaldırıldı Beline saplanan bıçakla hastaneye kaldırıldı

Terör örgütü PKK/YPG Kamışlı'da hendek kazıyor Terör örgütü PKK/YPG Kamışlı'da hendek kazıyor

Bekar evine uyuşturucu baskını Bekar evine uyuşturucu baskını

Tartıştığı kadını sokak ortasında bıçakladı Tartıştığı kadını sokak ortasında bıçakladı

İstanbul'daki silahlı saldırı kamerada İstanbul'daki silahlı saldırı kamerada

Trabzon'da fuhuş operasyonu Trabzon'da fuhuş operasyonu

Kalp krizinden ölen öğretmen, 2 ay önce göreve başlamış Kalp krizinden ölen öğretmen, 2 ay önce göreve başlamış

Eşine kızıp kendini yaktı, 'İnandırmak için yaptım' dedi Eşine kızıp kendini yaktı, 'İnandırmak için yaptım' dedi