Bizim Hikaye'de aşk sürprizi

Bizim Hikaye'de aşk sürprizi

Fox TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye'nin 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bizim Hikaye son bölümde, Barış'ın doktorluk yaptığı sağlık ocağının yanına, Filiz'lerin yeni atölyesinin açılmasıyla iki eski sevgilinin yolları bir defa daha kesişti. Bizim Hikaye'nin 41. yeni bölüm fragmanında ise, Barış hala çok sevdiği ancak gizemli bir şekilde uzak kaldığı Filiz'i avukat Selim'le romantik bir yemek yerken görünce adeta yıkıldı. Filiz ve Avukat Selim yeni bir aşka yelken mi açıyor?

Shameless uyarlaması Bizim Hikaye'nin 27 Eylül Perşembe ekrana gelen son bölümünde çalıştığı hastaneden kovulan Barış, bir mahalledeki sağlık ocağında görev yapmaya başladı. Filiz'in de arkadaşlarıyla açacağı atölyenin, sağlık ocağının yanında çıkmasıyla ikilinin yolları yeniden kesişti.

Barış'ın gizemli evliliği ise sırrını korurken, Rahmet yaptığı araştırmalar sonucunda Barış'ın düğün fotoğraflarını görür. Barış'ın eşine ulaşan Rahmet, yıllardır evli olduklarını ve hiç ayrılmadıklarını öğrenir. Ancak avukat Selim çok çarpıcı bir bilgiye ulaşır. Barış evleneli bir yıl olmuştur. Diğer yandan ise Filiz'in kardeşleri babaları Fikri'nin eşinin evinde lüks bir hayat yaşamaya alışınca, ablalarından iyice uzaklaşırlar. Bir yandan kardeşlerinin üzüntüsünü yaşayan Filiz, diğer yandan ise Barış'ı unutmaya çalışsa da bunu başaramaz.

Başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Nesrin Cavadzade, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar, Ömer Sevgi'nin pay Bizim Hikaye'nin yeni bölüm fragmanında ise, bu defa Barış büyük bir şok yaşıyor. Filiz'i lüks bir restoranda Avukat Selim'le baş başa yemek yerken gören Barış adeta yıkılıyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Filiz Barış'ı unutmaya çalıştıkça hayat onu karşısına çıkarmaya devam etmektedir. Bilmediği bu durumun Barış'ı da tüketmekte olduğudur. Barış Filiz'e karşı hayatının en zor rolünü oynarken, Filiz de kardeşleriyle en zor sınavını vermeye hazırlanmaktadır. Bir yandan onlara iyi bir gelecek hazırlamanın mücadelesini verirken, diğer yandan genç kızlığa geçişin sancısını yaşayan Kiraz'ın yanlış yollara sapmasını önlemeye çalışacaktır.

Bursa Osmangazi'de kentsel dönüşüm kent merkezine taşınıyor Bursa Osmangazi'de kentsel dönüşüm kent merkezine taşınıyor

Kaybolan kocasını ararken erkek sevgilisi ortaya çıktı Kaybolan kocasını ararken erkek sevgilisi ortaya çıktı

Dehşet veren görüntüler! Ölüm anı saniye saniye kaydedildi Dehşet veren görüntüler! Ölüm anı saniye saniye kaydedildi

Otomobilde fuhuş yaparken yakalandılar Otomobilde fuhuş yaparken yakalandılar

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

'O adamdan nefret ediyorum' deyince iğrenç olay ortaya çıktı! 'O adamdan nefret ediyorum' deyince iğrenç olay ortaya çıktı!

İran'da düşen Türk jetinin karakutuları çözüldü İran'da düşen Türk jetinin karakutuları çözüldü

Kaza süsü verdiklerinden aracın içinden kilolarca esrar çıktı! Kaza süsü verdiklerinden aracın içinden kilolarca esrar çıktı!

Benzinde devlet zam mı yapacak indirim mi? Benzinde devlet zam mı yapacak indirim mi?

28 saat yüzerek kurtuldu! Ama sevinemiyor... 28 saat yüzerek kurtuldu! Ama sevinemiyor...

'Hala bakireyim' Merve Taşkın'dan olay itiraf...
'Hala bakireyim' Merve Taşkın'dan olay itiraf...

Bursa'da soğuk hava deposunda ölü bulundu Bursa'da soğuk hava deposunda ölü bulundu

Erdoğan'dan emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili flaş açıklama Erdoğan'dan emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili flaş açıklama

Gizem hemşirenin kahreden ölümü! Ailesi isyan etti... Gizem hemşirenin kahreden ölümü! Ailesi isyan etti...

MHP lideri Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu MHP lideri Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu

Bursa'da çöp evde kafesli hayat Bursa'da çöp evde kafesli hayat