Berkay Harbiye'yi salladı

Berkay Harbiye'yi salladı

Türk pop müziğinin başarılı ismi Berkay geçtiğimiz akşam Harbiye Açık Hava'da sahne aldı. Poll Production organizasyonuyla gerçekleşen Turkcell Yıldızlı Geceler konserlerinde güçlü yorumcu, şarkıları ve muhteşem sahne performansıyla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Biletleri günler öncesinden tükenen konserde Berkay şarkıları ve dans şovları kadar kostümleriyle de geceye damga vurdu. Berkay, Açık Hava'ya özel olarak dizayn ettirdiği dubleks sahneyle ise göz doldurdu.

Hatice Gökçe imzalı zımbalı ceketi ve bu konser için özel olarak hazırlanan 7 parça kostümüyle dikkat çekti. Yirmi kişilik dans ekibiyle birlikte sahne alan Berkay'ın dansçıları da 6 ayrı kostümle sahne aldı. Gece boyunca Harbiye Açıkhava sahnesini dolduran 5 bin kişinin şarkılarına eşlik ettiği sanatçın sahnede bir de sürpriz konuğu vardı. Konserin ilk yarısının kapanışını 'Çukur' dizisinin 'Gömün Beni Çukura' şarkısı ile yapan sanatçı ikinci yarının açılışını yetenekli şarkıcı Güliz Ayla ile beraber yaptı. İkili 'Hasret Rüzgarları' ve 'Olmazsan Olmaz' şarkılarını beraber seslendirdi. 

Sanatçıyı bu özel gecede Ahmet Selçuk İlkan, Deniz Seki, Hande Soral, Bensu Soral, İsmail Demirci, Hakan Baş, Sezin Erbil ve Enis Arıkan gibi ünlü isimler de yalnız bırakmadı.

Her Kardeşim Beni dinleyebilir

Konser öncesi basın mensuplarını sorularını yanıtlayan Berkay, çok heyecanlı ve mutlu olduğunu dile getirdi. Ünlü sanatçı, gazetecilere ''Evet yine Harbiye sahnesindeyiz çok heyecanlıyım içerde ne olup olmadığını inan bilmiyorum inan görmedim içeriyi Harbiye benim için çok önemli benim bir yılki konserlerimin emeğinin olduğunu düşünüyorum. ''Şeklinde yanıt verirken ''Eşinizde sizin gibi cevap verdi buna ne cevap vereceksiniz? Ve son olarak sosyal medyada başörtü olayı sorusuna açıklık getirirmisiniz ''Sorusana Şahin, ''Demekki doğru kadınla evlenmişim. Başörtü olayında ise sosyal medyada öğrendim ben her şeyi bir dünya şey söylermişler ben o sırada sahnedeydim hiçbir şeyden haberim yok. Dışarıda yaklaşık 500 kişi bekleyen var bu arada bana anlatılanı anlatıyorum. Her kim ne olursa olsun sen mini eteğinle buraya geliyorsan başı kapalı bir kardeşimde beni dinlemeye gelebilir inançları doğrultusunda bu ne kadar doğruysa beni tabiki de dinleyebilir kim ne isterse yapabilir herkes kendinden sorumludur bu kadar basit.'' dedikten sonra Berkay, sahnesine çıktı..

Eşimi kıskanmıyorum

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan bir başka isim ise ünlü sanatçının eşi Özlem Şahindi, şahin eşinin hemen hemen bütün konserlerine gittiğini açıklarken, ''Eşimin harbiye konserine günler öncesinden hazırlandı burası gittiği bütün konserlerinin armağanı ve bende heyecanla bekliyorum. Konser öncesi iyi şanslar dedim'' şeklinde açıklama yaparken 'Eşinizi kıskanıyormusunuz sorusuna' Özlem hanım, ''Eşimi kıskanmıyorum daha çek sevsinler çünkü o bir sanatçı herkesi mutlu etmek istiyor'' diye yanıt verdi.

Düğün için Heyecanlı kardeşler

Konsere gelen isimler arasında Bensu Hande Soral-Hakan Baş, İsmail Demirci çiftleride vardı. Çiftler gece güzellikleriyle renk kattılar. Her iki çitte Berkay ı çok sevdiklerini ve arkadaşlarını desteklerini dile getirdiler. Soral kardeşler kendileri için evlilik hakkındaki soruları yanıtladı. Düğün için heyecanlı olduklarını dile getirdiler...

Cinsel ilişkide aşırı şiddet feci sonla bitti! Cinsel ilişkide aşırı şiddet feci sonla bitti!

Bursa'da AK Parti Kadın Kolları Başkanı'nın cipine çarpan motosikletli yaralandı Bursa'da AK Parti Kadın Kolları Başkanı'nın cipine çarpan motosikletli yaralandı

Şırnak'tan kahreden haber: 1 şehit, 4 yaralı Şırnak'tan kahreden haber: 1 şehit, 4 yaralı

Sabah ezanı saatleri değişti Sabah ezanı saatleri değişti

Bursa'da uyuşturucuyu çoğaltamadan yakalandılar Bursa'da uyuşturucuyu çoğaltamadan yakalandılar

70 milyon liralık büyük ikramiye size de çıkabilir!
70 milyon liralık büyük ikramiye size de çıkabilir!

Elazığ Alperen Ocaklarında rezalet Elazığ Alperen Ocaklarında rezalet

Alaattin Çakıcı ile irtibatlı 24 kişiye gözaltı Alaattin Çakıcı ile irtibatlı 24 kişiye gözaltı

Bursa'daki balık tezgahlarında bayram havası! Hamsinin kilosu 7 lira (ÖZEL HABER) Bursa'daki balık tezgahlarında bayram havası! Hamsinin kilosu 7 lira (ÖZEL HABER)

Milli Piyango biletlerinde yeni dönem Milli Piyango biletlerinde yeni dönem

Gemliklilere müjde! Toplu konut projesinin ilk etabı bitti Gemliklilere müjde! Toplu konut projesinin ilk etabı bitti

Bursa'da feci TIR kazası! Bursa'da feci TIR kazası!