Belhanda transferinin perde arkası belli oldu!

Belhanda transferinin perde arkası belli oldu!

Galatasaray'da Faslı yıldız Belhanda'nın Al Ittihad'a transferine ilişkin görüşmeler devam ediyor. İşte Al Ittihad'ın Belhanda için yaptığı o teklif...

Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük, CNNTürk'teki Pazar Akşamı Futbol programında Belhanda transferine ilişkin son bilgileri verdi, Balotelli ve Emre Mor söylentilerine açıklık getirdi.

Al-Ittihad'ın Younes Belhanda'nın transferinde ısrarcı olduğunu dile getiren Küçük şu bilgileri verdi: Al İttihad'ın 5 milyon Euro ile başlayan teklifi 7 milyon Euro'ya kadar çıkarttı. Galatasaray ise 9 milyon Euro istiyor. Al İttihad son teklifini yukarı çıkarmak için Galatasaray yönetimi ile masaya oturacak. Belhanda ise Galasaray'dan kazandığının 1,5 katını talep ediyor.

Al İttihad Kulübü bu 7 milyon Euro'luk teklifini yükseltmeye niyetli. 8,5 milyon Euro civarında bir bedele el sıkışılabilir.

SERDAR AZİZ

Serdar Aziz konusu satranca dönüştü. Galatasaray'dan 1,8 milyon Euro alacağı var. Galatasaray kulübü alacaklarına karşılık bonservisini verme talebine olumsuz yanıtı verdi ve "Bursaspor'dan seni aldığımız bonservisi getirirsen seni bırakırız" dediler. Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına varan Serdar Aziz Galatasaray'a ihtar çekti ve şimdiye kadar olan alacaklarını talep etti. Galatasaray Serdar Aziz'in alacağını ödemezse oyuncu bedelsiz transfer olabilecek. Bence Galatasaray transferin son günlerinde Serdar Aziz'i bırakacak.

BALOTELLİ İDDİASI DOĞRU MU?

Mario Balottelli ve Emre Mor iddialarına açıklık getiren Ali Naci Küçük, "Balotelli ile kesinlikle bir temas olmadı. Menajerler aracılığı ile Galatasaray'a önerilen isimlerden biri Emre Mor. Fatih Terim, takım içinde disiplini bozabilecek tarzda olabilecek bir futbolcu istemiyor. " dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi'nde konuşan Bilgili: ''Osmangazi ve Orhangazi Han'a devlet töreniyle anma yapılsın'' Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi'nde konuşan Bilgili: "Osmangazi ve Orhangazi Han'a devlet töreniyle anma yapılsın"

Aydın Keskin Kadıoğlu: ''Suriyeliler Bursa'da 400'ü aşkın fabrika kurdu'' Aydın Keskin Kadıoğlu: "Suriyeliler Bursa'da 400'ü aşkın fabrika kurdu"

Aktaş'tan Bursa Muradiye Su Fabrikası'nın Yahudilere satıldığı haberlerine açıklama Aktaş'tan Bursa Muradiye Su Fabrikası'nın Yahudilere satıldığı haberlerine açıklama

Bursa'da Suriyelilerin kaldığı ev alev alev yandı Bursa'da Suriyelilerin kaldığı ev alev alev yandı

Bursa'da araç takla attı; 2 yaralı (ÖZEL HABER) Bursa'da araç takla attı; 2 yaralı (ÖZEL HABER)

Bursa'da villa hırsızları kıskıvrak yakalandı Bursa'da villa hırsızları kıskıvrak yakalandı

Emniyet ihbar saydı, o sürücüye ceza kesildi (ÖZEL HABER) Emniyet ihbar saydı, o sürücüye ceza kesildi (ÖZEL HABER)

Bursa'da drift yapan sürücüye 5 bin 480 lira ceza Bursa'da drift yapan sürücüye 5 bin 480 lira ceza

Başından vurulmuş halde bulundu Başından vurulmuş halde bulundu

Bursa'da düdüklü tencere alarmı Bursa'da düdüklü tencere alarmı

Bakan Albayrak: Markette istediğimiz rakamlar yok Bakan Albayrak: Markette istediğimiz rakamlar yok

Korkunç olay! Kuyumcuyu kelepçeleyip, yakmışlar Korkunç olay! Kuyumcuyu kelepçeleyip, yakmışlar

Bahçeli'den flaş sözler: Cumhur ittifakı şaşkına çevirecektir... Bahçeli'den flaş sözler: Cumhur ittifakı şaşkına çevirecektir...