Belçika'da otelde yangın

Belçika'da otelde yangın

Belçika'da bir otelde çıkan yangın sonucu 170 otel müşterisi tahliye edildi. Dumandan etkilenen bir otel müşterisi hastaneye kaldırıldı.

Yangın, Belçika'nın başkenti Brüksel'in Gulden Vlieslaan caddesinde bulunan Sofitel isimli otelde meydana geldi. Yerel medyada yer alan haberlerde,  otelde bulunan 170 müşterinin tahliye edildiği belirtildi.

Ayrıca, acil durum ekiplerinin olay sonrası yaptığı açıklamaya göre, yangın yerel saat ile 03:20 civarı otelin mutfağında başlayıp, otele yayıldı. Bölgeye birkaç ambulans sevk edildi. Üst katlarda dumandan etkilenen ve baygın yatan bir kadına ulaşıldığı ve kadının hemen hastaneye kaldırıldığı bilgisi de açıklamada yer aldı.

Çıkan yangın sonucu otelden tahliye edilen ve caddenin karşısında bulunan başka bir otele yerleştirilen otel müşterilerinin, yangının kontrol altına alınmasıyla birlikte polis gözetiminde otelde kalan eşyalarını aldıkları da haberlerde belirtildi.

Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı Bursa Mihraplı 'Şehitlik Anıtı'nın montajı yapıldı

Marmaris'te eşinin sevgilisini bıçaklayarak öldürdü Marmaris'te eşinin sevgilisini bıçaklayarak öldürdü

Bursa'da kahramanlara duygusal anma Bursa'da kahramanlara duygusal anma

Jandarma 22 bin askeri personel alacak! Başvurular yarın başlıyor Jandarma 22 bin askeri personel alacak! Başvurular yarın başlıyor

Hollanda'da silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var Hollanda'da silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var

Fildişi Sahili'nde sıtmaya yakalanan baba öldü, oğlu tedavi altına alındı Fildişi Sahili'nde sıtmaya yakalanan baba öldü, oğlu tedavi altına alındı

Antalya'da falezlerde korku dolu anlar Antalya'da falezlerde korku dolu anlar

Gülben Ergen'den 'cinayeti azmettirdi' iddiasına sert tepki Gülben Ergen'den 'cinayeti azmettirdi' iddiasına sert tepki

Akşener Bursa'da konuştu: Biz ekonomiyi konuşmaya devam edeceğiz Akşener Bursa'da konuştu: Biz ekonomiyi konuşmaya devam edeceğiz

Bursa'da 30 bin ücretsiz fidan dağıtıldı Bursa'da 30 bin ücretsiz fidan dağıtıldı

Benzine zam geldi! Benzine zam geldi!

Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: ''Bursa'da 5 bin yeni istihdam, 1 milyon turist'' Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: "Bursa'da 5 bin yeni istihdam, 1 milyon turist"

92 yaşındaki Ümmühani Güllü sosyal medyada olay oldu 92 yaşındaki Ümmühani Güllü sosyal medyada olay oldu