Başkan Tuna'dan şehit ailesine ziyaret

Başkan Tuna'dan şehit ailesine ziyaret

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, 2011 yılında Hakkari Çukurca'da terör örgütü PKK'nın mayın tuzağında şehit düşen Jandarma Binbaşı Yavuz Başayar'ın ailesini ziyaret etti.

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna, Kurban Bayramı dolayısıyla 2011'de, Çukurca'da terörle mücadele operasyonunda şehit düşen Jandarma Binbaşı Yavuz Başayar'ın ailesini ziyaret etti.

Şehit Başayar'ın babası İsmail Başayar ile bir süre sohbet eden Başkan Tuna, daha sonra aile albümündeki fotoğrafları inceledi. Aileye bir kez daha 'başsağlığı' dileğinde bulunan Tuna, "Bizler ve bu ülke, evladınıza minnettar. Aziz şehitlerimizin mübarek ruhları şad olsun. Bu ülke onlar sayesinde ilelebet payidar kalacak. Evladınız en güzel mertebeye erişti. Allah inşallah ahirette  onlara komşu eylesin" diye konuştu. 

Başkan Tuna, şehit ailesini ziyaret ettikten sonra Yenimahalle ilçesine bağlı Demetevler Mahallesi'ndeki esnaf ve ilçe sakinleriyle bayramlaştı.

Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı Bursa'da balıkçı kendini bıçakladı

Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı  Bursa'da Kalaşnikoflu cinayette keşif yapıldı

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'tan EYT açıklaması Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'tan EYT açıklaması

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: ''Dağ yöresine 12 tane eko turizm tesisi daha geliyor'' Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş: "Dağ yöresine 12 tane eko turizm tesisi daha geliyor"

MHP Bursa'dan Dündar'a destek! MHP Bursa'dan Dündar'a destek!

Ahmet Kural'a takipsizlik kararı! Ahmet Kural'a takipsizlik kararı!

Bekâretini 14 milyon liraya sattı! Bekâretini 14 milyon liraya sattı!

Bursa'da köpek ile kuzunun görüntüsü görenleri şaşırtıyor Bursa'da köpek ile kuzunun görüntüsü görenleri şaşırtıyor

Bursa'daki saat kulesinin şalteri yanmış Bursa'daki saat kulesinin şalteri yanmış

Bursa'da bekçi adayları yemin etti Bursa'da bekçi adayları yemin etti

Bursa'da içeride müşterilerin bulunduğu sırada kıraathane kurşunlandı Bursa'da içeride müşterilerin bulunduğu sırada kıraathane kurşunlandı

Bursa Uludağ'ı hiç böyle görmediniz Bursa Uludağ'ı hiç böyle görmediniz