Başkan resti çekti! "Gidecekse uçaklar var"

Başkan resti çekti! ''Gidecekse uçaklar var''

Alacakları sebebiyle FIFA'ya gidebileceğini belirten Vagner Love ile ilgili açıklama yapan Orman, "FIFA'ya gidecekse uçaklar var. Vagner Love ama istediğimiz verimi vermedi. Love da mutsuz, biz de mutsuzuz. İyi bir kulüp bulursa gider, bulamazsa kalır" ifadelerini kullandı.

Basın mensuplarına Vagner Love ile ilgili açıklama yapan Orman, "Vagner Love'ın Beşiktaş'tan alacağı var mıdır, var. Alacak mıdır, alacaktır. FIFA'ya gidecekse uçaklar var. Bizim olduğumuz dönemde Beşiktaş'ın UEFA ile hiç ilişkisi olmadı. Beşiktaş'ı şampiyon yapacak diye aldığımız futbolcu Vagner Love ama istediğimiz verimi vermedi. Love da mutsuz, biz de mutsuzuz. İyi bir kulüp bulursa gider, bulamazsa kalır. Biz ona büyük bonservis bedeli ödedik. Kimse bize akılsız gözüyle bakmasın" ifadelerini kullandı.

Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi'nde konuşan Bilgili: ''Osmangazi ve Orhangazi Han'a devlet töreniyle anma yapılsın'' Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi'nde konuşan Bilgili: "Osmangazi ve Orhangazi Han'a devlet töreniyle anma yapılsın"

Aydın Keskin Kadıoğlu: ''Suriyeliler Bursa'da 400'ü aşkın fabrika kurdu'' Aydın Keskin Kadıoğlu: "Suriyeliler Bursa'da 400'ü aşkın fabrika kurdu"

Aktaş'tan Bursa Muradiye Su Fabrikası'nın Yahudilere satıldığı haberlerine açıklama Aktaş'tan Bursa Muradiye Su Fabrikası'nın Yahudilere satıldığı haberlerine açıklama

Bursa'da Suriyelilerin kaldığı ev alev alev yandı Bursa'da Suriyelilerin kaldığı ev alev alev yandı

Bursa'da araç takla attı; 2 yaralı (ÖZEL HABER) Bursa'da araç takla attı; 2 yaralı (ÖZEL HABER)

Bursa'da villa hırsızları kıskıvrak yakalandı Bursa'da villa hırsızları kıskıvrak yakalandı

Emniyet ihbar saydı, o sürücüye ceza kesildi (ÖZEL HABER) Emniyet ihbar saydı, o sürücüye ceza kesildi (ÖZEL HABER)

Bursa'da drift yapan sürücüye 5 bin 480 lira ceza Bursa'da drift yapan sürücüye 5 bin 480 lira ceza

Başından vurulmuş halde bulundu Başından vurulmuş halde bulundu

Bursa'da düdüklü tencere alarmı Bursa'da düdüklü tencere alarmı

Bakan Albayrak: Markette istediğimiz rakamlar yok Bakan Albayrak: Markette istediğimiz rakamlar yok

Korkunç olay! Kuyumcuyu kelepçeleyip, yakmışlar Korkunç olay! Kuyumcuyu kelepçeleyip, yakmışlar

Bahçeli'den flaş sözler: Cumhur ittifakı şaşkına çevirecektir... Bahçeli'den flaş sözler: Cumhur ittifakı şaşkına çevirecektir...