'Başka yaşlı kadın bulamadım' deyip önce annesine sonra da kayınvalidesine tecavüz etti

 'Başka yaşlı kadın bulamadım' deyip önce annesine sonra da kayınvalidesine tecavüz etti

Nijeryalı 32 yaşındaki David Shekari isimli adam yaptıklarıyla dünyayı şoka uğrattı. Katıldığı festival sonrası fazla alkol aldığı gerekçesiyle önce annesine, sonra kayınvalidesine tecavüz eden David Shekari, polislerin uzun süren aramaları sonucu bulunarak mahkeme önüne çıkarıldı.

Yaşlı kadınların kendisini çektiğini söyleyerek, alkol aldıktan sonra başka yaşlı kadın bulamadığı için annesine tecavüz ettiğini söyleyen David, tatmin olmayınca kayınvalidesine de saldırmış. İşte duyanları dehşete düşüren haberin detayları...

Nijerya'da çiftçilik yapan David Shekari isimli adam kan dondurdu. Ülkeyi ayağa kaldıran olayda 32 yaşındaki adam, alkollü şekilde eve gelip annesi ve kayınvalidesine saldırdı. 65 yaşındaki anne ve 70 yaşındaki kayınvalide, yaptıkları açıklamada David Shekari'nin kendilerine tecavüz ettiğini söyledi.

Suçlamaları kabul eden sapık adam, polise verdiği ifadede katıldığı festivalden sarhoş geldiği için annesine saldırdığını söyledi. Duyanların kulaklarına inanamadığı olay polisi dahi şaşkına çevirdi.

'Başka yaşlı bir kadın bulamadım. Eve geldiğimde annem uyuyordu. Bulduğum tek kadın oydu. Ben de ona tecavüz ettim. Annem uyandığında beni üzerinde gördü ve çığlık atmaya başladı. Komşular, çığlık sesleri üzerine eve geldi.' diyen David Shekari'nin yaptıklarını soğuk kanlılıkla anlattığı da verilen bilgiler arasında.

Annesine tecavüz etmeye çalıştıktan sonra geç saatlerde Katari köyüne giden David, ilk iş olarak eski kayınpederinin evine gitti. Burada da eski kayınvalidesine tecavüz eden David, açıklamalarıyla dünyanın gündemine oturdu.

Tüm bunları kendisine bir 'ruh'un yaptırdığını söyleyen sapık adam, yaşlı kadınların kendisini çektiğini söyledi. David ayrıca, Nijeryalı polislere annesine tecavüz ettikten sonra eşinin kendisini terk ettiğini ve başka biriyle evlendiğini söyledi.

Nijerya polisinin, arama çalışmaları sonucu sapık adamı bulamayınca çete üyelerinden yardım alması da olayın dikkat çeken başka bir yönü oldu.

Yakalandılar! Cinsel ilişkiye girmek vaadiyle kandırıp... Yakalandılar! Cinsel ilişkiye girmek vaadiyle kandırıp...

Kömür kavgasında kan aktı! Kömür kavgasında kan aktı!

İş merkezinde yangın çıktı, tatlıcı tatlılarını kaçırdı İş merkezinde yangın çıktı, tatlıcı tatlılarını kaçırdı

Birlikte çay içti, sonrası korkunç! Birlikte çay içti, sonrası korkunç!

2 otomobil çarpıştı: 3 yaralı 2 otomobil çarpıştı: 3 yaralı

Zuhal Topal'ın tazminat kazandığı damat adayı: Bu parayı nasıl ödeyeceğim? Zuhal Topal'ın tazminat kazandığı damat adayı: Bu parayı nasıl ödeyeceğim?

Bursa'da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı Bursa'da iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı

İnşaatta bulundu! Yüzü tanınmayacak halde... İnşaatta bulundu! Yüzü tanınmayacak halde...

Vitesleri karıştırdı, markete daldı! Vitesleri karıştırdı, markete daldı!

Taksi durağında silahlı çatışma: 3 yaralı Taksi durağında silahlı çatışma: 3 yaralı

Liselilerin meydan savaşı! Ortalık birbirine girdi Liselilerin meydan savaşı! Ortalık birbirine girdi

Bakan Soylu: 37 bin 710 adres değişikliği haksız şekilde yapılmıştır Bakan Soylu: 37 bin 710 adres değişikliği haksız şekilde yapılmıştır

Binali Yıldırım: Meclis başkanlığı görevimdeki son işim belki de bu olacak Binali Yıldırım: Meclis başkanlığı görevimdeki son işim belki de bu olacak

Bursa'da zabıtanın dikkati hayat kurtardı! Bursa'da zabıtanın dikkati hayat kurtardı!

Bursa Uludağ'da kilometrelerce kuyruk oluştu Bursa Uludağ'da kilometrelerce kuyruk oluştu