Barış Alıcı'nın gönderilme sebebi ortaya çıktı!

Barış Alıcı'nın gönderilme sebebi ortaya çıktı!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın Barış Alıcı'yı olgunlaşıp, dayanıklılık kazanması için Yeni Malatyaspor'a gönderdiği ortaya çıktı.

Fenerbahçe'de Barış Alıcı, Sadık Çiftpınar transferinde takas olarak sezon sonuna kadar Evkur Yeni Malatyaspor'a kiralanmıştı. Genç oyuncunun sarı-siyahlı ekibe kiralanmasının perde arkası ortaya çıktı. 

Teknik direktör Ersun Yanal, Doğu temsilcisine gitmeden önce Barış Alıcı ile bir görüşme yaptı. Tecrübeli teknik adamın, 21 yaşındaki oyuncuyu gönderme sebebi performansla alakalı değil. 

Yanal'ın Barış'a "Yeteneğin ve çabukluğun iyi. Malatyaspor da bu açıdan senin için doğru bir adres. Zirveye oynayan bir takım. Olgunlaşman ve dayanıklılığının artması için oynaman gerekiyor. Gelecekte senden çok şey bekliyorum" dediği öğrenildi.

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Ocak 2019 Çarşamba)

Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi Türkiye'nin deprem haritası güncellendi: 6 ilde risk yükseldi

5 milyon emekliye 300 TL! 5 milyon emekliye 300 TL!

Giyim devi konkordato ilan etti! Giyim devi konkordato ilan etti!

Üniversite öğrencisi 7. kattan düşüp öldü Üniversite öğrencisi 7. kattan düşüp öldü

1.2 milyon kişi iflas sınırında 1.2 milyon kişi iflas sınırında

Feci ölüm... Önce traktöre sonra TIR'a çarptı! Feci ölüm... Önce traktöre sonra TIR'a çarptı!

Ürün aynı, fiyat farklı: Marketler arasındaki fiyat farkı 25 TL'yi buldu Ürün aynı, fiyat farklı: Marketler arasındaki fiyat farkı 25 TL'yi buldu

İstinat duvarı çöktü, 4 araç apartman bahçesine düştü İstinat duvarı çöktü, 4 araç apartman bahçesine düştü

Şans eseri oradan geçiyordu... Pencereden atılan çocukları kurtardı! Şans eseri oradan geçiyordu... Pencereden atılan çocukları kurtardı!

Feci kaza! Arıza yapan otomobili iterken can verdi Feci kaza! Arıza yapan otomobili iterken can verdi

Polisleri alarma geçiren canlı bomba ihbarı! Polisleri alarma geçiren canlı bomba ihbarı!

15 yaşındaki öğrencisiyle pikniğe giden Müdür Yardımcısı kayboldu 15 yaşındaki öğrencisiyle pikniğe giden Müdür Yardımcısı kayboldu

Mahallede panik! Sokağa döküldüler Mahallede panik! Sokağa döküldüler

Bursa'da damperi açılan TIR yönlendirme tabelalarını yıktı Bursa'da damperi açılan TIR yönlendirme tabelalarını yıktı

Bursa'da kendisini dolandırdığını iddia eden baba, kızına dehşeti yaşattı  Bursa'da kendisini dolandırdığını iddia eden baba, kızına dehşeti yaşattı