Bakan Gül: Terörü sonuna kadar bitirmeye kararlıyız

Bakan Gül: Terörü sonuna kadar bitirmeye kararlıyız

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, sırtını teröre dayayanlar ve sırtını teröre dayayanlarla iş birliği yapanların bulunduğunu belirterek, "Birileri çukur kazdı, milletimizi o çukurlara gömmek istedi ama kazdıkları çukura teröristleri biz gömdük, gömmeye de devam edeceğiz." dedi.

Gül, Antalya Gaziantepliler Kültür Derneği tarafından Muratpaşa  ilçesinde düzenlenen etkinlikte, Türkiye'nin neresinden olursa olsun, herkesin  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğunu ve 82 milyon vatandaşın ay yıldızlı  bayrağın altında gururla yaşadığını söyledi.

Bir ve beraber olunduğu sürece ülkedeki birlik ve huzurun  bozulmayacağını ifade eden Gül, "Türkiye'de huzurumuzu, birliğimizi bozmak  isteyenler var. Sırtını terörü dayayanlar var. Sırtını teröre dayayanlar ile iş  birliği yapanlar var. Biz iş birliğimizi Türkiye'nin neresinde olursa olsun  Türk'üyle, Kürt'üyle, Sünni'siyle ve Alevi'si ile 82 milyona dayadık ve Cumhur  İttifakı ile sizlerden 31 Mart'ta güçlü bir destek almak için yola çıktık." diye  konuştu.

Seçimi ağız tadıyla huzur içerisinde tamamlayacaklarını dile getiren  Gül, sandıktan çıkan sonuca saygı duyacaklarını vurguladı.

"Sandık, demokrasinin namusudur." diyen Gül,  en güzel günler, gelecek  ve çocuklar için çalıştıklarını kaydetti.

Partilerin, seçimlerin ve manifestoların hepsinin gelip geçici ama  birlik ve beraberliğin kalıcı olduğunu ifade eden Gül, şöyle devam etti:

"Sofrada Alevi'si, Sünni'si, Türk'ü ve Kürt'ü ile zengini ve  fakiriyle, partili partisiz herkesle aynı sofraya kaşık sallamaktır önemli olan.  AK Parti, Türkiye'nin ağız tadının bozulmaması için yapılan siyasetin adıdır.  İnşallah ağız tadımızı kimse bozamayacak. Terörü sonuna kadar bitirmeye  kararlıyız. Birileri çukur kazdı, milletimizi o çukurlara gömmek istedi ama  kazdıkları çukura teröristleri biz gömdük, gömmeye de devam edeceğiz."

MENDERES TÜREL VE GÖKÇEN ÖZDOĞAN ENÇ'E DESTEK

AK Parti ve MHP'nin "Partiler bir tarafa, memleketimiz, şehrimiz  başımız gözümüz üstüne. Asıl olan memleketimiz, şehrimiz ve ülkemizdir." diyerek  el ele Cumhur İttifakı'nı kurduğunu vurgulayan Gül, tek dertlerinin Türkiye'ye  daha fazla hizmet etmek olduğunu anlattı.

Gül, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in  belediyecilikte marka hizmetler yaptığının altını çizerek, "Menderes Türel çok  iyi bir düşünce ve siyaset adamıdır. Çok iyi bir belediyecidir, gönül adamıdır.  Antalya gerçekten onunla çok güzel hizmetlere şahit oldu. Elbette yapacak daha  çok ve güzel işimiz var. Bu nedenle büyükşehirde de Menderes Türel beye en güçlü  desteği, bir hemşehriniz olarak rica ediyorum." diye konuştu.

AK Parti'nin Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç'in de  daha önce parlamentoda birlikte çalıştığı çok değerli bir siyasetçi olduğunu  belirten Gül, güçlü bir destek verilmesi halinde onun da en güzel hizmetleri  yapacağından hiç şüpheleri olmadığını kaydetti.

Bakan Gül'e konuşmasının ardından Dernek Başkanı Haydar Doğan  tarafından Antalyaspor forması ve kaşkolu hediye edildi.

Bursa'da eski belediye başkanı, çantasını çalanı sosyal medyadan arıyor Bursa'da eski belediye başkanı, çantasını çalanı sosyal medyadan arıyor

Bursa'da parçalanan araçtan sağ çıktı Bursa'da parçalanan araçtan sağ çıktı

Bursa'da dernekleşen köy kadınları bin kişiye istihdam sağladı Bursa'da dernekleşen köy kadınları bin kişiye istihdam sağladı

Yargıtay'dan Bursa'da emsal karar: Kiracı eve yaptığı masrafları alamayacak Yargıtay'dan Bursa'da emsal karar: Kiracı eve yaptığı masrafları alamayacak

Bursa'da iki kadının öldüğü kazada suçlu 'gaz pedalı' çıktı Bursa'da iki kadının öldüğü kazada suçlu 'gaz pedalı' çıktı

Altın alacaklar dikkat! Altın alacaklar dikkat!

Bursa'da önce hastane koridorundan kurtuldular, şimdi de bebekleri dünyaya geldi Bursa'da önce hastane koridorundan kurtuldular, şimdi de bebekleri dünyaya geldi

Kılıçdaroğlu Bursa dahil o 4 kenti ilçe ilçe gezecek! Kılıçdaroğlu Bursa dahil o 4 kenti ilçe ilçe gezecek!

Bursa'da telefon gaspçıları eğlence mekanında yakalandı Bursa'da telefon gaspçıları eğlence mekanında yakalandı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Şubat 2019 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Şubat 2019 Cumartesi)

Büyükşehir Belediyespor'un gözü Efeler Ligi'nde( ÖZEL HABER) Büyükşehir Belediyespor'un gözü Efeler Ligi'nde( ÖZEL HABER)

Bu hale getirdi... Sahte doktora hapis cezası Bu hale getirdi... Sahte doktora hapis cezası

İlginç olay ''Bebeğim orada'' dedi otobüsün altına girdi İlginç olay "Bebeğim orada" dedi otobüsün altına girdi