Bahçeşehirli Türkiye şampiyonlarından müdürlere ziyaret

Bahçeşehirli Türkiye şampiyonlarından müdürlere ziyaret

Kastamonu'da 16-18 Ocak tarihlerinde düzenlenen Liselerarası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi hem bayanlar hem de erkekler kategorisinde Türkiye şampiyonu oldu. Şampiyonlar, Yalova İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun'u ve Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Mehmet Kalyon'u ziyaret etti.

Türkiye'de ilk defa iki yıl üst üste Türkiye şampiyonu olma başarısı gösteren sporcular, Yalova'nın gururu oldular. Yalova Acar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Acar, Masa Tenisi Türkiye Şampiyonu sporcuları ve antrenörleri Bayramali Yıldız, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun'u ve Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili, Yalova Kredi Yurtlar Kurumu Şube Müdürü Mehmet Kalyon'u makamlarında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Tosun, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Kalyon, Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Türkiye Şampiyonu Genç Bayan ve Genç Erkek takımı sporcuları Ece Haraç, Çiğdem Köse, Aybala Koçal, Gözde Göksal, Tugay Şirzat Yılmaz, Bilal Selim Tok, Yücel Ocak, Ekin Toprak ve Özgün Göksal'ı, onları yetiştiren ailelerini, antrenörlerini ve Yalova Acar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Acar'ı tebrik ederek, başarılarının devamını dilediler ve ardından sporcuları çeşitli hediyelerle ödüllendirdiler.

Bursa'da meyve-sebze hırsızlığı! Bursa'da meyve-sebze hırsızlığı!

Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD'de askeri törenle karşılandı Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD'de askeri törenle karşılandı

Sahile uçan taksinin sürücüsü hayatını kaybetti Sahile uçan taksinin sürücüsü hayatını kaybetti

Ehliyetsiz sürücü ortalığı birbirine kattı Ehliyetsiz sürücü ortalığı birbirine kattı

BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması! BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları'' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları"

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya'dan Bursa'ya ziyaret Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya'dan Bursa'ya ziyaret

Trump'a karşı dava açtı Trump'a karşı dava açtı

Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı

Facebook kullananlar için çok önemli haber! Facebook kullananlar için çok önemli haber!

Çalıştığı inşaatta intihar etti Çalıştığı inşaatta intihar etti

Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak

Kadın sürücü dehşet saçtı! Kadın sürücü dehşet saçtı!