Aydın'dan Bursa'daki otopark tahsisine tepki geldi!

Aydın'dan Bursa'daki otopark tahsisine tepki geldi!

Bursa'da Demokrasi Meydanı'nın bir bölümü kapatılarak AKP'ye otopark olarak tahsis edildi. Uygulamaya MHP Bursa Osmangazi Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Cemil Aydın'dan tepki geldi.

Otopark tahsisini kamuoyu gündemine taşıyan MHP Bursa Osmangazi Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Cemil Aydın yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Fiziki özeliklerinden dolayı epey tartışma konusu olan Demokrasi Meydanı'nın bir bölümünün kapatılarak AKP İl Başkanlığı'na otopark olarak tahsis edilmesini doğru bulmadığımızı ifade ediyoruz. MHP Osmangazi Belediye Meclis Grubu olarak kamulaştırma marifetiyle meydanın büyütülmesi konusunda teklifimizi ısrarla gündemde tutarken, kamu adına tanzim edilen meydanın amacının dışında kullandırılmasını ve zaten kötü olan estetiğin daha da bozulmasını Osmangazi ve Bursa halkının takdirine bırakıyoruz."

Aydın'ın açıklamalarından sonra gözler Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'a çevrildi. Dündar'ın sözkonusu otopark tahsisiyle ilgili nasıl bir açıklama yapacağı kamuoyunda merakla bekleniyor.

Adıyaman'da aile katliamı Adıyaman'da aile katliamı

Toplu tecavüzün şifresi: 'Tatlı yiyecek miyiz?' Toplu tecavüzün şifresi: 'Tatlı yiyecek miyiz?'

Bursa'da kent estetiği için koyulan heykeller tahrip edildi Bursa'da kent estetiği için koyulan heykeller tahrip edildi

Bursa'da çocuğunu hastaneye yetiştirmeye çalışırken otomobiliyle dükkana daldı Bursa'da çocuğunu hastaneye yetiştirmeye çalışırken otomobiliyle dükkana daldı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (22 Temmuz 2018 Pazar)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (22 Temmuz 2018 Pazar)

Adnan Oktar operasyonunda gözaltına alınanlar, ağız birliği yaptı! Adnan Oktar operasyonunda gözaltına alınanlar, ağız birliği yaptı!

Bursalı Mehmet Aydın'ın sağ kolu serbest bırakıldı Bursalı Mehmet Aydın'ın sağ kolu serbest bırakıldı

Ucuz altına kanmayın! Ucuz altına kanmayın!

Aslı Enver'den manidar beğeni Aslı Enver'den manidar beğeni

Acı içinde kurtarılmayı beklediler... Acı içinde kurtarılmayı beklediler...

Beklenti anketi yıl sonu enflasyon beklentisi yüzde 13.88'e çıktı! Beklenti anketi yıl sonu enflasyon beklentisi yüzde 13.88'e çıktı!

Yaz meyvelerinde gizli tehlike Yaz meyvelerinde gizli tehlike

KPSS'de 1 milyon 675 bin aday ter dökecek! KPSS'de 1 milyon 675 bin aday ter dökecek!

Adnan Oktar'ın bankadaki serveti 1 milyar dolar Adnan Oktar'ın bankadaki serveti 1 milyar dolar

Go-Kart faciasında dehşeti yaşadı! Dehşeti böyle anlattı Go-Kart faciasında dehşeti yaşadı! Dehşeti böyle anlattı

Ürküten açıklama: Çok ölümlü doğa afetinde cesetleri koyacak yerimiz yok Ürküten açıklama: Çok ölümlü doğa afetinde cesetleri koyacak yerimiz yok

'İlginç soyadları' için vatandaşlar nüfus müdürlüklerine akın etti 'İlginç soyadları' için vatandaşlar nüfus müdürlüklerine akın etti

Motosiklet sürücüsünün feci ölümü Motosiklet sürücüsünün feci ölümü