Ayakkabı hırsızları apartmanlara dadandı

Ayakkabı hırsızları apartmanlara dadandı

Adana'da hırsızlar girdikleri 2 apartmanda kapı önündeki ayakkabıları toplayıp kaçtı.

Adana'nın Çukurova ilçesi Huzurevleri Mahallesi 77160 ve 77162 sokakta bulunan apartmanlara giren hırsızlar, evlerin giriş kapısı önünde bulunan ayakkabıları çalarak kaçtı.

Apartman sakinleri ayakkabılarının olmadığını fark edince, 155 Polis İmdat Hattı'ndan yardım istedi. Güvenlik kameralarının olmadığı apartmanları tercih eden hırsızların, çaldıkları ayakkabıları yanlarında getirdiği poşete doldurup kaçtıkları saptandı. 3 gün üst üste 2 farklı apartmana giren hırsızların kapılarının önünde ayakkabı bırakmadığını belirten mahalle sakinleri, yetkililerden hırsızların bulunması için yardım istedi.

TÜM KATLARI BOŞALTMIŞLAR

Apartman sakinlerinden Sultan Kaya (44), köyden gelen çocuğunun çamurlu ayakkabılarını kapının önüne bıraktıklarını, bir süre sonra çalındığını fark ettiklerini belirterek, "Tüm katlardan ayakkabıları almışlar. Dışarıda buldukları tüm ayakkabıları götürmüşler. Başka apartmanlara girdiklerini de duymuştuk. Ama bizim apartmana gireceklerini tahmin edememiştik. Maddi gücümüz el verdikçe yeniden ayakkabıları alacağız. Çocuğum üniversiteye gidiyor, bot alamadık mecburen eskilerle gidecek artık. Bulunmasını istiyoruz ama umudum da yok, giden gitti artık" dedi.

Apartman sakini Seyhan Şanlı ise 12 katlı apartmanlarındaki 24 dairenin büyük bir çoğunluğunun ayakkabılarının çalındığını belirterek, sorumluların bulunması için yetkililerden yardım istedi. Apartman sakinlerinin şikayeti üzerine polis, hırsızlıklarla ilgili soruşturma başlattı. 
 

Bursa'da meyve-sebze hırsızlığı! Bursa'da meyve-sebze hırsızlığı!

Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD'de askeri törenle karşılandı Bakan Akar ve Orgeneral Güler ABD'de askeri törenle karşılandı

Sahile uçan taksinin sürücüsü hayatını kaybetti Sahile uçan taksinin sürücüsü hayatını kaybetti

Ehliyetsiz sürücü ortalığı birbirine kattı Ehliyetsiz sürücü ortalığı birbirine kattı

BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması! BDDK Başkanı'ndan çok kritik 'kredi' açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları'' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bay Kemal bizim kuyruklarımız yokluk değil, varlık kuyrukları"

Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya'dan Bursa'ya ziyaret Emniyet Genel Müdürü Uzunkaya'dan Bursa'ya ziyaret

Trump'a karşı dava açtı Trump'a karşı dava açtı

Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı Bursa'da DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı

Facebook kullananlar için çok önemli haber! Facebook kullananlar için çok önemli haber!

Çalıştığı inşaatta intihar etti Çalıştığı inşaatta intihar etti

Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı Sosyal medya dolandırıcısı tutuklandı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey: Kelesli yerinde mutlu ve huzurlu olacak

Kadın sürücü dehşet saçtı! Kadın sürücü dehşet saçtı!