Arzum Onan 'Kadın' sergimiz çok beğenildi

 Arzum Onan 'Kadın' sergimiz çok beğenildi

14 yıldır sürdürdüğü plastik sanatlar uğraşının sonucu olarak ortaya çıkan heykellerinden oluşan ve kariyerinin 2. sergisi olan 'Kadın' temalı sergisi ile geçtiğimiz hafta sanat severlerin karşısına çıkan oyuncu Arzum Onan, önceki gün objektiflere takıldı.

Oyuncu Mehmet Aslantuğ ile 22 yıldır evli olan ve evlilikleri sanat camiasından herkesçe örnek gösterilen Arzum Onan, erken saatlerde geldiği alışveriş merkezinde kısa süreli alışverişinin ardından Markalar Sokağı'nda aracını beklerken görüntülendi.

Gazetecilerin fotoğraf isteğini kırmayan alçak gönüllü oyuncu sergisine gelen tepkileri soran gazetecilere, 'Kadın temalı sergim çok beğenildi. Tepkiler ve geri dönüşler beni çok mutlu ediyor.' dedi. Yeni bir sergi için çalışmalara başladınız mı? sorusuna ise 'Hayır şimdi bu serginin zamanı var, yeni bir sergi için zamana ihtiyacım var zaman veremem.' dedi. Aracının gelmesi ile gazetecilere teşekkür eden Onan, özel aracı ile alışveriş merkezinden ayrıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayında soruları yanıtladı

Yaşar Alptekin: Sokakta sigara içen kadın ucuzdur Yaşar Alptekin: Sokakta sigara içen kadın ucuzdur

El freni çekilmeyen kamyon, hareket ederek yayayı ezdi El freni çekilmeyen kamyon, hareket ederek yayayı ezdi

Bursa'da korkutan yangın Bursa'da korkutan yangın

Havaya rastgele ateş açtı! Havaya rastgele ateş açtı!

Çin'de 518 milyon yıllık binlerce fosil bulundu Çin'de 518 milyon yıllık binlerce fosil bulundu

Kocasını 3 haftalık bebeğinden kıskanıp, bebeğinin boğazını kesti Kocasını 3 haftalık bebeğinden kıskanıp, bebeğinin boğazını kesti

Skandal kararı yarın imzalıyor Skandal kararı yarın imzalıyor

Bursa'da bir araya geldiler: ''Kadın dostu şehir konusunda çok iddialıyız'' Bursa'da bir araya geldiler: "Kadın dostu şehir konusunda çok iddialıyız"

Güneş Sistemi dışında keşfedilen gezegen sayısı 4 bine yaklaştı Güneş Sistemi dışında keşfedilen gezegen sayısı 4 bine yaklaştı

İzmir'de feci kaza: 2 ölü, 6 yaralı İzmir'de feci kaza: 2 ölü, 6 yaralı

91 yıllık okul alevlere teslim oldu 91 yıllık okul alevlere teslim oldu