Arızalanan araç üç kişinin hayatına mal oldu

Arızalanan araç üç kişinin hayatına mal oldu

Kırsal alanda araçları arıza yapan genç anne baba ile üç yaşındaki çocuklarının cesetleri, olay yerinden 4,5 kilometre uzaklıkta bulundu. 12 yaşındaki erkek çocuğu aranıyor.

Avustralya'nın orta kısmındaki Alice Springs kentinin  kuzeybatısında Willowra yakınında araçları bozulan her ikisi de 19 yaşındaki anne  ve baba ile 3 yaşındaki oğulları olay yerinden 4,5 kilometre uzaklıkta ölü  bulundu. Araçtaki 12 yaşındaki erkek çocuğu arama çalışmaları sürüyor. 

Kuzey Bölgesi (NT) polisi tarafından yapılan açıklamaya göre, en son  görüldükleri Alice Springs'in 300 kilometre kuzeybatısındaki küçük yerleşim yeri  Willowra'dan ayrıldıktan sonra araçları arızalandığı belirlenen 3 kişilik aile  bireylerinin cesetlerine ulaşıldı.

Arızalanan aracın 4,5 kilometre uzağında cesetleri bulunan ve isimleri  açıklanmayan anne ve babanın 19, erkek çocuklarının ise 3 yaşında olduğu  belirtildi.

Birkaç gün önce yaşamını yitirdiği tespit edilen bu kişilerin,  arızalanan araçtan ayrıldıktan sonra bölgede 40 derecelerde seyreden hava  sıcaklıkları yüzünden öldükleri sanılıyor.

Öte yandan, araçta 12 yaşında bir erkek çocuğun daha bulunduğunu ifade  eden polis yetkilileri, kayıp çocuğu havadan ve karadan arama çalışmalarının  devam ettiğini açıkladı.

Kayıp çocuk ile ölen aile bireyleri arasındaki bağı açıklamayan polis,  aracın neden bozulduğu hakkında da bilgi vermedi.

Bursa'da facianın eşiğinden dönüldü Bursa'da facianın eşiğinden dönüldü

Bursa'da su kesintisi Bursa'da su kesintisi

Meteoroloji uyarı üstüne uyarı yayınlıyor! Hem sel hem buzlanma var Meteoroloji uyarı üstüne uyarı yayınlıyor! Hem sel hem buzlanma var

Osmaniye'de belediye başkanına silahlı saldırı Osmaniye'de belediye başkanına silahlı saldırı

Maskeli iki grup çatıştı Maskeli iki grup çatıştı

Yeğeninin evini yaktı! Yeğeninin evini yaktı!

Antalya'da 'spin' ve 'drift'e 115 bin lira ceza Antalya'da 'spin' ve 'drift'e 115 bin lira ceza

Bin 400 yıllık kilise ot ve saman deposu olarak kullanılıyor Bin 400 yıllık kilise ot ve saman deposu olarak kullanılıyor

Bursa'da korku dolu anlar! Otobüs durağında intihar girişimi Bursa'da korku dolu anlar! Otobüs durağında intihar girişimi

Kılıçdaroğlu - Akşener görüşmesi sona erdi Kılıçdaroğlu - Akşener görüşmesi sona erdi

Bursa'da bebeğin boğazına 50 kuruş takıldı Bursa'da bebeğin boğazına 50 kuruş takıldı

Hukuk İşleri Müdürü evinde ölü bulundu Hukuk İşleri Müdürü evinde ölü bulundu

Terör örgütüne bir darbe daha! Son dört günde 57 terörist öldürüldü Terör örgütüne bir darbe daha! Son dört günde 57 terörist öldürüldü

Ünlü Youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı yangında öldü Ünlü Youtuber Emre Özkan ve kız arkadaşı yangında öldü