Arızalanan araç üç kişinin hayatına mal oldu

Arızalanan araç üç kişinin hayatına mal oldu

Kırsal alanda araçları arıza yapan genç anne baba ile üç yaşındaki çocuklarının cesetleri, olay yerinden 4,5 kilometre uzaklıkta bulundu. 12 yaşındaki erkek çocuğu aranıyor.

Avustralya'nın orta kısmındaki Alice Springs kentinin  kuzeybatısında Willowra yakınında araçları bozulan her ikisi de 19 yaşındaki anne  ve baba ile 3 yaşındaki oğulları olay yerinden 4,5 kilometre uzaklıkta ölü  bulundu. Araçtaki 12 yaşındaki erkek çocuğu arama çalışmaları sürüyor. 

Kuzey Bölgesi (NT) polisi tarafından yapılan açıklamaya göre, en son  görüldükleri Alice Springs'in 300 kilometre kuzeybatısındaki küçük yerleşim yeri  Willowra'dan ayrıldıktan sonra araçları arızalandığı belirlenen 3 kişilik aile  bireylerinin cesetlerine ulaşıldı.

Arızalanan aracın 4,5 kilometre uzağında cesetleri bulunan ve isimleri  açıklanmayan anne ve babanın 19, erkek çocuklarının ise 3 yaşında olduğu  belirtildi.

Birkaç gün önce yaşamını yitirdiği tespit edilen bu kişilerin,  arızalanan araçtan ayrıldıktan sonra bölgede 40 derecelerde seyreden hava  sıcaklıkları yüzünden öldükleri sanılıyor.

Öte yandan, araçta 12 yaşında bir erkek çocuğun daha bulunduğunu ifade  eden polis yetkilileri, kayıp çocuğu havadan ve karadan arama çalışmalarının  devam ettiğini açıkladı.

Kayıp çocuk ile ölen aile bireyleri arasındaki bağı açıklamayan polis,  aracın neden bozulduğu hakkında da bilgi vermedi.

İstanbul'da 3 işçinin cansız bedeni bulundu İstanbul'da 3 işçinin cansız bedeni bulundu

Ev yangınında anne ile oğlu öldü Ev yangınında anne ile oğlu öldü

Midibüs alev topuna döndü, yolcular canını son anda kurtardı Midibüs alev topuna döndü, yolcular canını son anda kurtardı

Bozbey'den İYİ Parti ve Saadet Parti Bursa İl Teşkilatlarına ziyaret Bozbey'den İYİ Parti ve Saadet Parti Bursa İl Teşkilatlarına ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fazıl Say'ın konserine katıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fazıl Say'ın konserine katıldı!

Karda donmuş halde bulunan köpek yürekleri sızlattı  Karda donmuş halde bulunan köpek yürekleri sızlattı

Bursa İnegöl'de sis kabusu, görüş mesafesi sıfıra düştü! Bursa İnegöl'de sis kabusu, görüş mesafesi sıfıra düştü!

Boğazına cisim kaçan bebek boğulma tehlikesi geçirdi Boğazına cisim kaçan bebek boğulma tehlikesi geçirdi

Takla atan otomobilin sürücüsü ölümden döndü Takla atan otomobilin sürücüsü ölümden döndü

Amasya'da polis memuru intihar etti Amasya'da polis memuru intihar etti

Didem Uslu cinayetinde yeni gelişme Didem Uslu cinayetinde yeni gelişme