"Arap atı gibiyim"

''Arap atı gibiyim''

Türk Sanat Müziği sanatçısı Bülent Ersoy, önceki akşam Kıbrıs'ta bir otelde sahne aldı.

Sahne öncesi kameraların karşısına geçen Ersoy, derin göğüs ve sırt dekolteli siyah elbisesi ile dikkat çekti.

Takılarıyla her zaman adından söz ettirmeyi başaran diva lakaplı şarkıcının keyfine diyecek yoktu. Yoğun tempoda çalıştığını söyleyen Ersoy,"Arap atı gibiyim galiba koştukça açılıyorum" diyerek espri yaptı.

"DEMET'LE OKAN'IN BARIŞMASINA ÇOK SEVİNDİM"

Demet Akalın'la Okan Kurt barışmasının kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Ersoy,"Demet Akalın'la Okan Kurt'un barışmasına çok sevindim.Ben hep söylüyordum, beni susturuyordu. Aman abla aman abla diyordu, çok isabetli bir karar verdi. Çünkü çocuk var. O çocuk zaten içine kapalı bir çocuk biliyorsunuz. Demet'in çocuğuna münasır değil evlatlar anne ve babayı bir çatı altında görmek onlarla yaşamak isterler. Çok isabetli bir karar. Çok mutlu oldum, ayrıca çocuk çok efendi bir çocuk. İnsanların maddi durumları bir şekilde zedelenebilir olabilir. Herkes için varittir. Ama bu demek değildir ki kişiliği asla tartışılmaz.Ben şahsım adına konuşuyorum, kim ne adına konuşursa konuşur onu bilemem. Ben çok mutlu oldum" diye konuştu.

"BEN KABUL ETMEDİM"

Müslüm Gürses'in hayatını konu alan filmi izlemediğini söyleyen Ersoy, bombayı patlattı. Kendi hayatını film yapmak için teklif geldiğini söyleyen Ersoy, "Ben kabul etmedim. Bülent Ersoy'un filmini yapmak o kadar kolay değil" diye konuştu.

"KLİBİ BU AY ÇEKECEĞİM"

Tarkan'la yaptığı düet için klip çekeceğini söyleyen Ersoy,"İnşallah bu ay içerisinde çekeceğim klibi münasip yerleri mi kaldırırsam" dedi. Tarkan'ın çocuğunu görmediğini söyleyen Ersoy,"bildiği bir şey vardır" şeklinde konuştu. Mega Star'ın oğluna takacağı hediye sorulunca, "Artık bilemiyorum. Halayım ya onu böyle bir gidip koklayayım. Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Ben de aileden biri olarak kabul ediyorum sanat camiasından biriyim. Hem gelin hanıma hem bizimkine hayırlara vesile olan bir evlat olmasını diliyorum" dedi.

Rize Emniyet Müdürlüğü'nde silah sesleri Rize Emniyet Müdürlüğü'nde silah sesleri

Uyuşturucu etkisindeki genç yolda yürüyen 4 kişiyi bıçakladı Uyuşturucu etkisindeki genç yolda yürüyen 4 kişiyi bıçakladı

Bursa'da mübaşire kafa atan sanık: Pişmanım Bursa'da mübaşire kafa atan sanık: Pişmanım

Bursa'da 74 yaşındaki kadın için ekipler seferber oldu Bursa'da 74 yaşındaki kadın için ekipler seferber oldu

Hababam'ın ünlü oyuncusuna hüzünlü veda Hababam'ın ünlü oyuncusuna hüzünlü veda

Bursa'nın dağ ilçeleri beyaza büründü Bursa'nın dağ ilçeleri beyaza büründü

Bursa'da iş kazasında hayatını kaybeden Ulu'ya veda Bursa'da iş kazasında hayatını kaybeden Ulu'ya veda

Bursa'da 19 madencinin öldüğü facianın davası Yargıtay'da Bursa'da 19 madencinin öldüğü facianın davası Yargıtay'da

3 yaşındaki Atakan yangında hayatını kaybetti 3 yaşındaki Atakan yangında hayatını kaybetti

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: 2019'a 'Osmangazi Meydanı' damgasını vuracak Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: 2019'a 'Osmangazi Meydanı' damgasını vuracak

Turist şikayetinden vazgeçti, taksici tahliye edildi Turist şikayetinden vazgeçti, taksici tahliye edildi

Emrah Serbes'in cezası onandı Emrah Serbes'in cezası onandı