Antik Tiyatro'da Yıldız Tilbe coşkusu

 Antik Tiyatro'da Yıldız Tilbe coşkusu

Kerki ve Solfej'in düzenlediği yaz konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro'da sahne alan başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, kendisini dinlemeye gelen binlerce kişiye unutamayacakları bir gece yaşattı.

Harbiye Açıkhava performansı ile müzik dünyasının dikkatlerini bir anda üzerine çeken Yıldız Tilbe, başarısının tesadüf olmadığını dosta düşmana gösterdi. Biletleri günler öncesinden tükenen etkinlikte, organizasyon yetkililerinin satışa açtığı ek kontenjan biletleri de dakikalar içerisinde kapışıldı.

Delikanlım şarkısı ile başladığı konserinde 'Sizleri çok özledim, burada bu sahnede sizlere karşı şarkı söylemek çok güzel bir duygu, manzaraların en güzeli buradan sizlere bakınca görüyorum, beni dinlemeye geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim' sözleri ile Antik Tiyatro'yu hınca hınç dolduran müzikseverleri selamlayan Tilbe, romantik şarkıları ile tamamladığı konserinin ilk bölümünde tam anlamıyla duygusal rüzgarlar estirdi.

İkinci yarıya siyah taşlı bir elbise ile çıkan başarılı sanatçı, parmağındaki yüzüğü göstererek ''Canım altınlarım benim. Nasıl beğendiniz mi altını mı? Altın yüzüğü her zaman pırlanta yüzüğe tercih ederim. Varsın benim de kıyafetlerim pırlanta gibi olsun. Tek taş mektaş hikaye.'' açıklaması ile herkesi tebessüm ettirdi. Seyircilerden birinin kendisi için sarf ettiği ''sizde pırlanta gibisiniz'' sözlerini işiten Tilbe ''Çok çok teşekkür ederim. İşte bu harika bir iltifat. Bazı sevgileri parayla pulla satın alamazsınız. Bu sözler gerçekten tüm dünyanın servetinden daha değerlidir. Rabb'ime şükrediyorum beni sizlere sevdirdiği için.'' karşılığını vererek hayranlarına teşekkür etti.

Konserinin sonlarına doğru ayakkabılarını çıkarıp yalın ayak Antik Tiyatro'yu halaya davet eden Yıldız Tilbe, halayla noktaladığı konserinde seyircilerin yoğun tezahüratları nedeniyle bir kez daha sahneye geri dönmek zorunda kaldı. Alkışlar arasında ''Sunam'' türküsünü dört bin kişilik bir koro eşliğinde bir kez daha seslendiren Yıldız Tilbe ''bu kavuşmalarımız hiç bitmesin. Bu gece bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.'' diyerek programını noktaladı.

4 katlı binada korkutan yangın 4 katlı binada korkutan yangın

Suriyeli 2 aylık Cemal yanarak can verdi Suriyeli 2 aylık Cemal yanarak can verdi

Evin banyosunda 45 kilo eroin ele geçirildi Evin banyosunda 45 kilo eroin ele geçirildi

İngiltere'yi şoke eden gelişme! Kapatma kararı alındı... İngiltere'yi şoke eden gelişme! Kapatma kararı alındı...

Reina katliamı davası'nda hakimden tepki: Duruşmayı kapalı yaptık hiçbir şey anlatmadı Reina katliamı davası'nda hakimden tepki: Duruşmayı kapalı yaptık hiçbir şey anlatmadı

Binali Yıldırım Meclis Başkanlığı'na veda etti Binali Yıldırım Meclis Başkanlığı'na veda etti

Oktay Babuna'nın annesi Kanal D habere konuştu! Oktay Babuna'nın annesi Kanal D habere konuştu!

Bursalı sürücünün feci sonu! Bursalı sürücünün feci sonu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk bayraklı halıya ilmek attı Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk bayraklı halıya ilmek attı

CHP Bursa Büyğkşehir Belediye Başak Adayı Bozbey: İnegöl'de yeni bir sayfa açacağız CHP Bursa Büyğkşehir Belediye Başak Adayı Bozbey: İnegöl'de yeni bir sayfa açacağız

İngilizlerden bomba Youtube iddiası İngilizlerden bomba Youtube iddiası

Okullarda hırsızlık yapan 4 kişi tutuklandı Okullarda hırsızlık yapan 4 kişi tutuklandı

Polisin 'dur' ihtarına uymayan 2 hırsız yakalandı Polisin 'dur' ihtarına uymayan 2 hırsız yakalandı

9 yıl önceki sır cinayette kanlı eşarp delil kabul edilmedi 9 yıl önceki sır cinayette kanlı eşarp delil kabul edilmedi

Kızını 8 yıldır istismarla suçlanan baba tutuklandı Kızını 8 yıldır istismarla suçlanan baba tutuklandı