Antalya'da Simge Sağın ve Yusuf Güney rüzgarı

Antalya'da Simge Sağın ve Yusuf Güney rüzgarı

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde bu yıl 30'uncusu düzenlenen Şehzade Korkut şenlikleri ve Korkuteli Altın Kiraz Yağlı Pehlivan güreşleri kapsamında ünlü şarkıcılar Simge Sağın ve Yusuf Güney sahne aldı.

Sevilen şarkıları ile birlikte yöresel parçaları da seslendiren Yusuf Güney, sempatik tavırları ve eğlenceli sahne performansıyla dikkat çekti. Güney, alanı dolduran binlerce insana iki saati aşkın bir süre boyunca unutulmaz bir gece yaşattı. 

Güney'in ardından sahneye Simge Sağın çıktı. Sahne şovu ve performansı ile izleyicilerden tam not alan sanatçı, şarkılarını dinleyicilerle hep bir ağızdan seslendirdi. 

Konser sonunda iki sanatçıya da plaket ve hediyeler takdim edildi. 

CHP'li belediye başkanı AK Parti'ye geçti CHP'li belediye başkanı AK Parti'ye geçti

5 yıllık faiz 5 ayın dibinde 5 yıllık faiz 5 ayın dibinde

Akciğer kanserinin maliyeti 8.8 milyar TL! Akciğer kanserinin maliyeti 8.8 milyar TL!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: ''Cumhurbaşkanımızı 'siyasi oyunlar oynamakla' itham etmesi kabul edilemez'' Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "Cumhurbaşkanımızı 'siyasi oyunlar oynamakla' itham etmesi kabul edilemez"

Bursa'da o caddelere otopark yasağı Bursa'da o caddelere otopark yasağı

Bakan Koca açıkladı: Başvurular işleme alındı, süreç başladı Bakan Koca açıkladı: Başvurular işleme alındı, süreç başladı

Boy yasağına uyulmadan avlanan 5 ton 842 kilo balığa el kondu Boy yasağına uyulmadan avlanan 5 ton 842 kilo balığa el kondu

İş adamı feci şekilde can verdi! İş adamı feci şekilde can verdi!

Kan dondurdu! 'Beni öldürecek, yarın son günüm' Kan dondurdu! 'Beni öldürecek, yarın son günüm'

Zabıtadan skandal görüntü! Zabıtadan skandal görüntü!