Amasya'da Başkan Öztürk'ten başarı mesajı

Amasya'da Başkan Öztürk'ten başarı mesajı

Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, "Şimdi Hizmet Zamanı" sloganı ile bir mesaj yayınladı. Başkan Öztürk, yayınladığı mesajda vizyon projelerinden bahsederek yapılan yatırımları anlattı.

Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk içersinde belediyenin vizyon projeleri ve yatırımlarının anlatıldığı yazılı bir metin yayınladı. 30 Mart 2014'de "Şimdi Hizmet Sloganı" ile görevi devraldıklarından bahseden Öztürk, "21'inci yüzyılın ikinci çeyreğine doğru hızla ilerlerken, 75'inci kuruluş yılını kutlamaya hazırlanan Taşova'mızın, Taşovalı  hemşehrilerimizin bu güne kadar  ihmal edilmiş, gecikmiş, geciktirilmiş, fazlasıyla hak ettiği, hükümetimizin 2023, 2053 ve 2071 vizyonu olarak ortaya koyduğu hizmet anlayışı ve hizmetlerin   bir an önce kazandırılması için, hiçbir şekilde  mazeret üretmeden, 7/24, aşkla, şevkle, "İnsan ve Çevre Odaklı Yaşayan ve Yaşatan Sakin Şehir" imizin inşası için, mevcut personellerimizin  moral ve  motivasyon çıtasını sürekli artırarak, bir ve beraber, hep birlikte, omuz omuza ilçemiz ve halkımız için kurum ve teşkilat olarak hayallerimizle hedeflerimizi buluşturduk. İrademizi ortaya koyduk. Çalmadık kapı, ulaşılmadık merci, makam bırakmadık" dedi.

75 Milyon Liralık yatırım

Tamamlandığında ilçenin sosyo-ekonomik hayatına yansımaları ile prestij projesi denilebilecek Yeşilırmak Islahı Projesi'nin başladığının da altını çizen Başkan Öztürk, "Devasa bütçesi ile, tamamlandığında ırmağın her iki yanında yaklaşık 5 bin metrelik mesafede ortaya çıkacak peyzaj, park, rekreasyon, yürüyüş, ağaçlandırma, spor ve benzeri alanları ile ilçemize çok önemli bir katma değer oluşturacak, sosyal ve kültürel hayatımıza önemli katkılar sağlayacaktır" ifadelerini kullandı. Başkan Öztürk, "Şehir merkezinde, köprüden başlayarak bir baştan diğer başa kadar uzanan, görsellik ve görünürlük açısından şehrin en önemli, en prestijli alanı, Atatürk Bulvarı olacak" mesajını verdikten sonra yapılmakta olan ve yapılan projeleri şu şekilde sıraladı; "Yeni şehir meydanı, spor sahaları,, Çamlıtepe mesire yeri, Millet bahçesi, 15 Temmuz Parkı, TOKİ ve Zengin Makina Parkı"

Bursa'da otomobil ile motosiklet çarpıştı Bursa'da otomobil ile motosiklet çarpıştı

Bursa'da Ekinoks Festivali başladı Bursa'da Ekinoks Festivali başladı

Kumar borcu yüzünden kızını internetten satışa çıkardı Kumar borcu yüzünden kızını internetten satışa çıkardı

Trump flaş İsrail açıklaması: Zamanı geldi Trump flaş İsrail açıklaması: Zamanı geldi

Preslenmiş varil içerisinden ceset çıktı Preslenmiş varil içerisinden ceset çıktı

Facebook'un skandalı ortaya çıktı! Facebook'un skandalı ortaya çıktı!

Ele geçirildi! Hitit dönemine ait... Ele geçirildi! Hitit dönemine ait...

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'tan Mustafa Bozbey'e vakıf ve proje eleştirisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş'tan Mustafa Bozbey'e vakıf ve proje eleştirisi

Bursa'da tekme tokat muhtarlık kavgası kamerada Bursa'da tekme tokat muhtarlık kavgası kamerada

Bursa'da protokolün ateşle imtihanı Bursa'da protokolün ateşle imtihanı

Irak'taki faciada ölü sayısı 72'ye yükseldi Irak'taki faciada ölü sayısı 72'ye yükseldi

Mehmet Ali Ekmekçi; <br /> İttifaka ihtiyaç yok ama... Mehmet Ali Ekmekçi;
İttifaka ihtiyaç yok ama...

Bursa Başsavcı Vekili Özel, son yolculuğuna uğurlandı Bursa Başsavcı Vekili Özel, son yolculuğuna uğurlandı