AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak'tan kongre açıklaması

AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak'tan kongre açıklaması

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, 18 Ağustos'ta yapılacak Adalet ve Kalkınma Partisi 6'ncı Olağan Kongresi öncesi yaptığı açıklamada, "İstanbul teşkilatımızla beraber Ankara'daki salonda olacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da durmadan yolumuza devam edeceğiz" dedi. 

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Sütlüce'deki AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenledi. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle birlikte yeni bir dönemin başladığını belirten Şenocak, " 6'ncı Olağan Büyük Kongremizle partimiz içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. AK Parti, Türkiye'ye hizmet etmeye ant etmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini gerçekleştirecektir. 16 yıldır girdiği her seçimde kazanan AK Parti, ilerlemeyi yenilenmeyle teminat altına almıştır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferi olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler siyaseti bir makam ve statü olarak değil, bir dönem ve sorumluluk olarak görüyoruz, atfediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız bugünden sonra da hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir. Bizler 18 Ağustos Cumartesi günü İstanbul teşkilatımızla beraber Ankara'daki salonda olacağız. Liderimiz, Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da durmadan yolumuza devam edeceğiz" dedi. 

Şenocak, bir gazetecinin kongreye İstanbul teşkilatı olarak kaç kişinin katılacağı sorusuna "İstanbul olarak 193 delegemiz var, artı milletvekillerimiz doğal delege. Bunun yanında İstanbul her zaman güçlü bir ses olmuştur. En az 10 bin kişinin üzerinde oluruz" yanıtını verdi. 

Mesut Demir; <br /> Bursa'da Fetö'nün hastanesiydi, şimdi... Mesut Demir;
Bursa'da Fetö'nün hastanesiydi, şimdi...

Bursa'da satılık Cami elde kaldı, dernek başkanı 10 lira kampanyası başlattı Bursa'da satılık Cami elde kaldı, dernek başkanı 10 lira kampanyası başlattı

Bursada Bugün yeni yayın dönemi başlıyor Bursada Bugün yeni yayın dönemi başlıyor

Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret ne kadar olacak?

Sıfır araçlar ne kadar ucuzlayacak? Otomobilde 3.450 liralık ÖTV indirimi Sıfır araçlar ne kadar ucuzlayacak? Otomobilde 3.450 liralık ÖTV indirimi

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak?  (24 Eylül 2018 Pazartesi) Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (24 Eylül 2018 Pazartesi)

''Kocam yok evde tekim bana gel'' mesajı cinayetle bitti! "Kocam yok evde tekim bana gel" mesajı cinayetle bitti!

Elleri ve ayakları birden karardı! Elleri ve ayakları birden karardı!

Fabrikada yangın çıktı! Çok sayıda ekip sevk edildi Fabrikada yangın çıktı! Çok sayıda ekip sevk edildi

530 dolarlık eskitilmiş ayakkabı sosyal medyayı salladı 530 dolarlık eskitilmiş ayakkabı sosyal medyayı salladı

İlginç görüntü! İntihar girişimi şova döndü İlginç görüntü! İntihar girişimi şova döndü

Bakanlık uyardı! Kırmızı etiketlilere binmeyin... Bakanlık uyardı! Kırmızı etiketlilere binmeyin...

IQ'nuzu uykunuz belirliyor! IQ'nuzu uykunuz belirliyor!

PKK'lı 5 teröristin kimlikleri ortaya çıktı! PKK'lı 5 teröristin kimlikleri ortaya çıktı!

YEP'te otomatik BES zorunlu hale geliyor YEP'te otomatik BES zorunlu hale geliyor

Gizli tanık: 'Ulaş'ı döverken radyonun sesini açtılar' Gizli tanık: 'Ulaş'ı döverken radyonun sesini açtılar'

İstanbul'da FETÖ operasyonu! 21 kişiye gözaltı İstanbul'da FETÖ operasyonu! 21 kişiye gözaltı

Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz evlendi Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz evlendi