Ağaoğlu'ndan rehavet uyarısı

Ağaoğlu'ndan rehavet uyarısı

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray'ı güzel bir skor ile geçtiklerini ancak bir maç kazanmayla şampiyonluk söylemlerinin çok erken olacağını söyledi.

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray karşısında elde edilen galibiyetle taraftarı ve kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, "Bir maç kazandıktan sonra şampiyonluk yorumları ve söylemleri yapmak çok erken olur. Galatasaray'ı güzel bir skor ile geçtik. Ama artık Galatasaray maçı bitti. Bundan sonra önümüzde Alanyaspor ile oynayacağımız bir maç var. Lig ve süreç devam ediyor. Sadece Trabzonspor değil, bütün takımlar ekonomik bir süreçten geçiyor. Bu ekonomik sıkıntıların takımlara nasıl yansıyacağını, oyunculara nasıl yansıyacağı ve yönetimin bunu nasıl göğüsleyeceği nasıl buna karşı duracağı ve o süreci nasıl yöneteceği son derece önemli. Sadece takımın sahada futbol oynamasıyla bitmiyor bu işler" ifadesini kullandı.

Ağaoğlu, Spor Toto Süper Lig'in ilk haftalarına iyi bir başlangıç yaptıklarını belirterek, "Benim yıllardır görmek istediğim bir Trabzonspor var. Oyun disiplini ve oyun agresifliği sahaya yansıtan bir Trabzonspor. Kendi sahamızda oynayacağımız maçları bu tempoda ve karekterde oynarsak mağlupta olsak bu taraftar bizi bağrına basar" dedi.

Cinsel ilişkide aşırı şiddet feci sonla bitti! Cinsel ilişkide aşırı şiddet feci sonla bitti!

Bursa'da AK Parti Kadın Kolları Başkanı'nın cipine çarpan motosikletli yaralandı Bursa'da AK Parti Kadın Kolları Başkanı'nın cipine çarpan motosikletli yaralandı

Şırnak'tan kahreden haber: 1 şehit, 4 yaralı Şırnak'tan kahreden haber: 1 şehit, 4 yaralı

Sabah ezanı saatleri değişti Sabah ezanı saatleri değişti

Bursa'da uyuşturucuyu çoğaltamadan yakalandılar Bursa'da uyuşturucuyu çoğaltamadan yakalandılar

70 milyon liralık büyük ikramiye size de çıkabilir!
70 milyon liralık büyük ikramiye size de çıkabilir!

Elazığ Alperen Ocaklarında rezalet Elazığ Alperen Ocaklarında rezalet

Alaattin Çakıcı ile irtibatlı 24 kişiye gözaltı Alaattin Çakıcı ile irtibatlı 24 kişiye gözaltı

Bursa'daki balık tezgahlarında bayram havası! Hamsinin kilosu 7 lira (ÖZEL HABER) Bursa'daki balık tezgahlarında bayram havası! Hamsinin kilosu 7 lira (ÖZEL HABER)

Milli Piyango biletlerinde yeni dönem Milli Piyango biletlerinde yeni dönem

Gemliklilere müjde! Toplu konut projesinin ilk etabı bitti Gemliklilere müjde! Toplu konut projesinin ilk etabı bitti

Bursa'da feci TIR kazası! Bursa'da feci TIR kazası!