9 aylık hamile olduğunu hastanede öğrendi!

9 aylık hamile olduğunu hastanede öğrendi!

İrlanda'da yaşayan 22 yaşındaki Laura Molloy isimli kadın, yorgunluk hissiyle doktora gitti, 9 aylık hamile olduğunu öğrendi.

Karnında tekme, sancı ya da benzeri hiçbir hamilelik belirtisi görmediğini söyleyen Laura, sonuç karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. İşte dünyayı şaşırtan olayla ilgili detaylar...

"Kendini yorgun hissettiği" gerekçesiyle doktora giden ve yorgunluk dışında hiçbir şikayeti yada belirtisi olmayan 22 yaşındaki İrlandalı kadın, yapılan muayene sonrası 9 aylık hamile olduğunu öğrendi.

İrlanda'nın Dublin kentinde yaşayan 22 yaşındaki Laura Molloy, "kendini yorgun hissettiği" gerekçesiyle doktora gitti. Kendini gayet sağlıklı hisseden, regl dönemi aksamayan ve hiçbir hamilelik belirtisi göstermeyen kadın, hastanede 9 aylık hamile olduğunu öğrendi.

Belirtilerin yanı sıra karnı dahi şişmeyen kadın, biraz kilo aldığını fark etmişti. Fakat yaptığı iki hamilelik testinin ikisi de negatif sonuç vermişti.

Doktor, hamile olduğunu duyunca şaşkına dönen kadına doğum için üç haftası olduğunu söyledi. Şaşkınlık ve mutluluğu aynı anda yaşayan İrlandalı kadın, bebeğin kontrolü için başka bir hastaneye yollandı.

Doktor muayenesinden bahseden Laura şunları söyledi: "İlk düşüncem bir tümörüm olduğu ve kanser olduğum üzerineydi. Fakat doktor 'Bence sen hamilesin' dedi. Hamilelikte 28 haftayı geçtiğim için bebeğin fark edilmediğini ve negatif çıktığını söyledi.

Karnında hiçbir yumru ve şişkinlik olmadığını, rahatsızlık ve bir hareket hissetmediğini söyleyen Laura, "Bunun bir karışıklık olduğunu düşünmüştüm. Tamamen şoktaydım. Bu olayın benim başıma geldiğine inanamıyordum" diye konuştu.

Laura'nın doktoru, kadının karnında büyük bir şişlik olmamasının nedeninin, bebeğin plasentasının arkasında büyümüş olmasından kaynaklandığını söyledi. Bu nedenle genç kadın, bebeğin tekmesini dahi hissetmiyordu.

Bebeği ultrasonda görür görmez şaşkına uğradığı söyleyen Laura, "Bebek nasıl bu hale geldi diye düşünmeye başladım." diye konuştu. Yaşananların ardından genç kadın, olayı ailesi ve nişanlısına haber verdi.

"Üç hafta önce bir tatil yapmayı düşünüyordum ve nişanlım Luke plan yapıyordu, şimdi bir tatil yapmıyoruz ama bir bebeğimiz olacak." diye aktaran Laura, "Aylar boyunca benden saklanan bu küçük insanla tanışacağım." dedi.

18 saat süren uğraşın ardından genç kadın, Finn adındaki küçük çocuğu kucağına aldı. Aradan geçen üç yıl sonra oğlu olmadan asla yaşayamayacağını söyleyen Laura, yarım kalan öğrenimini tamamlamak için yeniden üniversiteye dönmeyi planlıyor.

Hiç beklemediği bir sırada aniden çocuk sahibi olan mutlu anne "Beş yıl önce asla hayatımı böyle hayal etmemiştim" diye konuştu.

4 katlı binada korkutan yangın 4 katlı binada korkutan yangın

Suriyeli 2 aylık Cemal yanarak can verdi Suriyeli 2 aylık Cemal yanarak can verdi

Evin banyosunda 45 kilo eroin ele geçirildi Evin banyosunda 45 kilo eroin ele geçirildi

İngiltere'yi şoke eden gelişme! Kapatma kararı alındı... İngiltere'yi şoke eden gelişme! Kapatma kararı alındı...

Reina katliamı davası'nda hakimden tepki: Duruşmayı kapalı yaptık hiçbir şey anlatmadı Reina katliamı davası'nda hakimden tepki: Duruşmayı kapalı yaptık hiçbir şey anlatmadı

Binali Yıldırım Meclis Başkanlığı'na veda etti Binali Yıldırım Meclis Başkanlığı'na veda etti

Oktay Babuna'nın annesi Kanal D habere konuştu! Oktay Babuna'nın annesi Kanal D habere konuştu!

Bursalı sürücünün feci sonu! Bursalı sürücünün feci sonu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk bayraklı halıya ilmek attı Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk bayraklı halıya ilmek attı

CHP Bursa Büyğkşehir Belediye Başak Adayı Bozbey: İnegöl'de yeni bir sayfa açacağız CHP Bursa Büyğkşehir Belediye Başak Adayı Bozbey: İnegöl'de yeni bir sayfa açacağız

İngilizlerden bomba Youtube iddiası İngilizlerden bomba Youtube iddiası

Okullarda hırsızlık yapan 4 kişi tutuklandı Okullarda hırsızlık yapan 4 kişi tutuklandı

Polisin 'dur' ihtarına uymayan 2 hırsız yakalandı Polisin 'dur' ihtarına uymayan 2 hırsız yakalandı

9 yıl önceki sır cinayette kanlı eşarp delil kabul edilmedi 9 yıl önceki sır cinayette kanlı eşarp delil kabul edilmedi

Kızını 8 yıldır istismarla suçlanan baba tutuklandı Kızını 8 yıldır istismarla suçlanan baba tutuklandı