9 aylık hamile olduğunu hastanede öğrendi!

9 aylık hamile olduğunu hastanede öğrendi!

İrlanda'da yaşayan 22 yaşındaki Laura Molloy isimli kadın, yorgunluk hissiyle doktora gitti, 9 aylık hamile olduğunu öğrendi.

Karnında tekme, sancı ya da benzeri hiçbir hamilelik belirtisi görmediğini söyleyen Laura, sonuç karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. İşte dünyayı şaşırtan olayla ilgili detaylar...

"Kendini yorgun hissettiği" gerekçesiyle doktora giden ve yorgunluk dışında hiçbir şikayeti yada belirtisi olmayan 22 yaşındaki İrlandalı kadın, yapılan muayene sonrası 9 aylık hamile olduğunu öğrendi.

İrlanda'nın Dublin kentinde yaşayan 22 yaşındaki Laura Molloy, "kendini yorgun hissettiği" gerekçesiyle doktora gitti. Kendini gayet sağlıklı hisseden, regl dönemi aksamayan ve hiçbir hamilelik belirtisi göstermeyen kadın, hastanede 9 aylık hamile olduğunu öğrendi.

Belirtilerin yanı sıra karnı dahi şişmeyen kadın, biraz kilo aldığını fark etmişti. Fakat yaptığı iki hamilelik testinin ikisi de negatif sonuç vermişti.

Doktor, hamile olduğunu duyunca şaşkına dönen kadına doğum için üç haftası olduğunu söyledi. Şaşkınlık ve mutluluğu aynı anda yaşayan İrlandalı kadın, bebeğin kontrolü için başka bir hastaneye yollandı.

Doktor muayenesinden bahseden Laura şunları söyledi: "İlk düşüncem bir tümörüm olduğu ve kanser olduğum üzerineydi. Fakat doktor 'Bence sen hamilesin' dedi. Hamilelikte 28 haftayı geçtiğim için bebeğin fark edilmediğini ve negatif çıktığını söyledi.

Karnında hiçbir yumru ve şişkinlik olmadığını, rahatsızlık ve bir hareket hissetmediğini söyleyen Laura, "Bunun bir karışıklık olduğunu düşünmüştüm. Tamamen şoktaydım. Bu olayın benim başıma geldiğine inanamıyordum" diye konuştu.

Laura'nın doktoru, kadının karnında büyük bir şişlik olmamasının nedeninin, bebeğin plasentasının arkasında büyümüş olmasından kaynaklandığını söyledi. Bu nedenle genç kadın, bebeğin tekmesini dahi hissetmiyordu.

Bebeği ultrasonda görür görmez şaşkına uğradığı söyleyen Laura, "Bebek nasıl bu hale geldi diye düşünmeye başladım." diye konuştu. Yaşananların ardından genç kadın, olayı ailesi ve nişanlısına haber verdi.

"Üç hafta önce bir tatil yapmayı düşünüyordum ve nişanlım Luke plan yapıyordu, şimdi bir tatil yapmıyoruz ama bir bebeğimiz olacak." diye aktaran Laura, "Aylar boyunca benden saklanan bu küçük insanla tanışacağım." dedi.

18 saat süren uğraşın ardından genç kadın, Finn adındaki küçük çocuğu kucağına aldı. Aradan geçen üç yıl sonra oğlu olmadan asla yaşayamayacağını söyleyen Laura, yarım kalan öğrenimini tamamlamak için yeniden üniversiteye dönmeyi planlıyor.

Hiç beklemediği bir sırada aniden çocuk sahibi olan mutlu anne "Beş yıl önce asla hayatımı böyle hayal etmemiştim" diye konuştu.

Korkunç olay! Derin dondurucuda 44 köpek cesedi bulundu Korkunç olay! Derin dondurucuda 44 köpek cesedi bulundu

Üniversiteyi yasa boğan ölüm! Arkadaşları kampanya başlattı Üniversiteyi yasa boğan ölüm! Arkadaşları kampanya başlattı

80 yaşındaki annesiyle ilişkisi olduğunu söyledi, ikisini de rehin aldı! 80 yaşındaki annesiyle ilişkisi olduğunu söyledi, ikisini de rehin aldı!

Makam aracı kaza yaptı: 3 ölü, 7 yaralı Makam aracı kaza yaptı: 3 ölü, 7 yaralı

Afyonkarahisar'da 'insanlık ölmemiş' dedirten olay Afyonkarahisar'da 'insanlık ölmemiş' dedirten olay

Meteoroloji'den Bursa'ya kuvvetli yağış uyarısı Meteoroloji'den Bursa'ya kuvvetli yağış uyarısı

Dur ihtarına uymadı aracı bırakıp kaçtı Dur ihtarına uymadı aracı bırakıp kaçtı

Bursa'da katil zanlısından 'pes' dedirten yanıt: ''Cinayeti zevkten işledim'' Bursa'da katil zanlısından 'pes' dedirten yanıt: "Cinayeti zevkten işledim"

ABD'de Türkiye'yi ilgilendiren gelişme! ABD'de Türkiye'yi ilgilendiren gelişme!

TIR ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı TIR ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 2 ölü, 2 yaralı

Bursa'da zincirleme kaza Bursa'da zincirleme kaza

Bursa'da vatandaşın dikkati, faciayı önledi Bursa'da vatandaşın dikkati, faciayı önledi

Bursa'da ölüm tarlada yakaladı Bursa'da ölüm tarlada yakaladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump anlaştı! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump anlaştı!

ABD, BM'nin Golan kararına ilk kez 'hayır' dedi ABD, BM'nin Golan kararına ilk kez 'hayır' dedi