3N Medya'nın yeni haber kanalının Program Müdürü kim oldu?

3N Medya'nın yeni haber kanalının Program Müdürü kim oldu?

Ödüllü isim, 3N Medya'nın yeni haber kanalının kadrosuna katıldı.

Son dnem büyük bir atılım içerisinde olan 3N Medya'nın yeni haber kanalı kurmak için çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İş insanı Necat Gülseven'in sahibi olduğu 3N Medya'nın kuruluş aşamasında olan yeni haber kanalında tepe yönetimi de oluşmaya başladı.

Genel Yayın Yönetmenliği görevini medyanın deneyimli isimlerinden Alican Değer'in yapacağı kanalın Program Müdürlüğü görevine de 25 yıldır sektörde birçok başarılı habere imza atan ödüllü isim Bülent Yılmaz getirildi.

Bülent Yılmaz kimdir?

Bülent Yılmaz, haberciliğe 1994'te Kanal D'de başladı. 2003'te Show Tv Haber Merkezi'ne geçen Yılmaz, bu süre zarfında birçok savaşa tanıklık etti.

İkinci İntifada olarak da bilinen, İkinci Filistin ayaklanması sırasında bölgede bulundu. Bu dönemde tarihe tanıklık eden Yılmaz, akıllara kazınan fotoğraflara imza attı.
Afganistan ve Pakistan iç savaşlarını takip eden Yılmaz, ABD'nin Irak'a müdahalesinde de sınır ötesindeydi, Saddam Hüseyin'in devrilmesine tanıklık etti.

2008'de ABD'ye yerleşen Yılmaz, uluslararası firmalarda çalışı ve 4 yıl boyunca TRT dahil bir çok kanala buradan programlar hazırladı.

Bülent Yılmaz, Türkiye'ye döndükten sonra da televizyon sektöründeki deneyimlerini kullandı ve birçok kanala dış yapım programlar yaptı. Hazırladığı programların yapımcılığını da yönetmenliğini de üstlenen Yılmaz, hazırladığı belgesellerle ödüller aldı.

Bülent Yılmaz son olarak Bizimev Tv'nin teknik kurulumunu üstlendi ve programların içeriklerini belirleyen ekibi yönetti.

Bursa Gemlik'te gece bekçiliği uygulaması başladı Bursa Gemlik'te gece bekçiliği uygulaması başladı

Bursa Kestel'e modern otopark ve pazar alanı geliyor Bursa Kestel'e modern otopark ve pazar alanı geliyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey'den Karacabey'de tarım ve üretim vurgusu Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey'den Karacabey'de tarım ve üretim vurgusu

Bursa'da defineciler kazdıkları çukurda yakalandı Bursa'da defineciler kazdıkları çukurda yakalandı

Bursa'da metroda ulaşım rayında Bursa'da metroda ulaşım rayında

FETÖ elebaşı Gülen'in kardeşi ölü bulundu FETÖ elebaşı Gülen'in kardeşi ölü bulundu

Ünlü eğlence mekanındaki kadınları tekme tokat dövdüler Ünlü eğlence mekanındaki kadınları tekme tokat dövdüler

İşte sosyal medyada fenomen olan kedi! İşte sosyal medyada fenomen olan kedi!

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: ''Hisar hak ettiği değere kavuşacak'' Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Dündar: "Hisar hak ettiği değere kavuşacak"

Masaj salonlarından rüşvet alan biri emniyet amiri 3 polis tutuklandı Masaj salonlarından rüşvet alan biri emniyet amiri 3 polis tutuklandı

Bakan Albayrak'tan önemli açıklamalar Bakan Albayrak'tan önemli açıklamalar

Bursa dahil 8 ilde FETÖ operasyonu: 10 gözaltı Bursa dahil 8 ilde FETÖ operasyonu: 10 gözaltı

5 yıldızlı otelde korkunç ölüm! 5 yıldızlı otelde korkunç ölüm!

Necati Şahin'den Türkiye'nin  ilk ve tek 'sanal seçim ofisi' Necati Şahin'den Türkiye'nin ilk ve tek 'sanal seçim ofisi'