300 dolar bozdurana parfüm bedava

300 dolar bozdurana parfüm bedava

Mersin'de parfüm dükkanı işleten Erdal Çakıcı, "dolar bozdurma" kampanyasına '300 dolar bozdurana istediği parfüm bedava' diyerek destek verdi.

Türkiye ekonomisini döviz kuru ile yıkmak isteyenlere karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'yastık altındaki altınlarınızı, eurolarınızı, dolarlarınızı bozdurun. Milli duruşa destek olun' çağrısına Mersinli esnafların desteği giderek artıyor. Daha önce bir berber dükkanı işletmecisinin '200 dolar bozdurana saç-sakal tıraşı bedava' kampanyasının ardından şimdi de '300 dolar bozdurana istediği parfüm bedava' kampanyası eklendi. Çağrıya uyan vatandaşlar ise dövizlerini bozdurarak kampanyalara katıldı. 

"15 TEMMUZ'DA YAPAMADIKLARINI EKONOMİYLE YAPMAK İSTİYORLAR" 
Türkiye'yi 15 Temmuz'da yıkamadıklarını ve bunu ekonomiyle yapmaya çalıştıklarını vurgulayan Çakıcı, "Şu anda yaptığım kampanya ile ülkemizi yıkmaya çalışanlara karşı halk olarak duruşumuzu göstermek istedim. Başkanımızın çağrısı üzerine '300 dolar bozdurana istediği parfüm bedava' diye bir kampanya başlattım. Bunu devletimiz için yapıyorum. Tüm halkımız buradan gelip kampanyamıza katılabilir. Dolara hayır TL'ye evet diyoruz. Dolar ile alışveriş yapmak istemiyoruz" ifadelerini kullandı. 

"MAKBUZUYLA GELEN PARFÜMÜ ÜCRETSİZ ALIR" 
Kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların 300 dolar bozdurması gerektiğini kaydeden Çakıcı, "Makbuzuyla gelen her vatandaşa istediği parfümü ücretsiz olarak veriyoruz. Şu an halkımız bu kampanyaya bayağı duyarlı. Cumhurbaşkanımıza olan destek giderek büyüyor. Bazı esnaflar da kampanyalar yapmaya hazırlanıyor. Halk olarak kenetlenmiş durumdayız. Ben bütün vatandaşlarımıza bu konuda duyarlı olmaları çağrısında bulunuyorum" şeklinde konuştu. 

"DOLAR BOZDURDUM PARFÜMÜ BEDAVA ALDIM" 
Dolar bozdurarak kampanyadan faydalanan Nurettin Gündüz ise, "Sokakta yürürken güzel bir reklam afişi gördüm. Önce inanmadım. Ben de dolar bozdurmuştum içeri girdim ve makbuzu göstererek, ücretsiz parfüm aldım. Bu sayede gerçek olduğunu öğrendim. Cumhurbaşkanımıza ve devletimize destek olsun diye böyle bir şey başlatılmış ben de esnaf arkadaşımı kutluyorum. Her dolar bozduran buradan gelip beleş parfüm alabilir. Bütün vatandaşlara sesleniyorum, herkes bu konuya sahip çıkmalı destek vermeli. Vatanımız için bunu yapmalıyız. Bizler ne kadar dolar bozdurursak bizim paramız o kadar değerlenir" diye konuştu. 

4 katlı binada korkutan yangın 4 katlı binada korkutan yangın

Suriyeli 2 aylık Cemal yanarak can verdi Suriyeli 2 aylık Cemal yanarak can verdi

Evin banyosunda 45 kilo eroin ele geçirildi Evin banyosunda 45 kilo eroin ele geçirildi

İngiltere'yi şoke eden gelişme! Kapatma kararı alındı... İngiltere'yi şoke eden gelişme! Kapatma kararı alındı...

Reina katliamı davası'nda hakimden tepki: Duruşmayı kapalı yaptık hiçbir şey anlatmadı Reina katliamı davası'nda hakimden tepki: Duruşmayı kapalı yaptık hiçbir şey anlatmadı

Binali Yıldırım Meclis Başkanlığı'na veda etti Binali Yıldırım Meclis Başkanlığı'na veda etti

Oktay Babuna'nın annesi Kanal D habere konuştu! Oktay Babuna'nın annesi Kanal D habere konuştu!

Bursalı sürücünün feci sonu! Bursalı sürücünün feci sonu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk bayraklı halıya ilmek attı Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk bayraklı halıya ilmek attı

CHP Bursa Büyğkşehir Belediye Başak Adayı Bozbey: İnegöl'de yeni bir sayfa açacağız CHP Bursa Büyğkşehir Belediye Başak Adayı Bozbey: İnegöl'de yeni bir sayfa açacağız

İngilizlerden bomba Youtube iddiası İngilizlerden bomba Youtube iddiası

Okullarda hırsızlık yapan 4 kişi tutuklandı Okullarda hırsızlık yapan 4 kişi tutuklandı

Polisin 'dur' ihtarına uymayan 2 hırsız yakalandı Polisin 'dur' ihtarına uymayan 2 hırsız yakalandı

9 yıl önceki sır cinayette kanlı eşarp delil kabul edilmedi 9 yıl önceki sır cinayette kanlı eşarp delil kabul edilmedi

Kızını 8 yıldır istismarla suçlanan baba tutuklandı Kızını 8 yıldır istismarla suçlanan baba tutuklandı