14 Şubat Sevgililer Günü'nde nikah sayısı 4 katına çıktı

14 Şubat Sevgililer Günü'nde nikah sayısı 4 katına çıktı

Sevgililer Günü'nde 47 çiftin kayıt yaptırdığı Bağcılar Belediyesi Nikah Salonu'nda gün boyunca 5 dakikada bir nikah kıyılacak.

14 Şubat Sevgililer Günü'nde dünya evine girmek  isteyen çiftler nedeniyle nikah sayısının 4 katına çıktığı, 47 çiftin kayıt  yaptırdığı  Bağcılar Belediyesi Nikah Salonu'nda gün boyunca 5 dakikada bir nikah  kıyılacak.  Bağcılar Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, 14 Şubat  Sevgililer Günü'nde dünya evine girmek isteyen çiftler nedeniyle Bağcılar  Belediyesi Nikah Salonu'nda yoğunluk yaşanıyor. 

İlçede evlilik hazırlığı yapan çiftler, nikahlarını unutulmaz hale  getirmek için 14 Şubat Sevgililer Günü'nü tercih etti. Bu amaçla evraklarını  tamamlayan gelin ve damat adayları Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı'nın yolunu  tuttu. Kayıt işlemlerini yaptıran çiftler, nikah saatini beklemeye başladılar.  Yaşanan bu hareketlilik nikah salonunda yoğunluğun artmasına sebep oldu. 

Bağcılar'da günlük ortalama 12 nikah kıyılırken Sevgililer Günü için  bu sayı 4 kat artarak 47'ye ulaştı. Sabah saat 09.30'da başlayacak olan nikah  kıyma işlemi 16.30'a kadar sürecek ve nikah memurları 5 dakikada bir nikah  kıyacak. 

"Bütün çiftlerimize bir ömür mutluluklar diliyorum"   Açıklamada görüşlerine yer verilen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman  Çağırıcı, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde nikah kıyacak çiftlere bir ömür  mutluluklar dileyerek, "14 Şubat olması sebebiyle de gençlerimiz nikah kıymak  istiyorlar. Bu yüzden nikah dairelerimizde de yoğunluk yaşanıyor. Toplumun temel  taşı olan aileyi oluşturacak olan bütün çiftlerimize bir ömür mutluluklar  diliyorum." ifadelerini kullandı.

Bursa'da eski belediye başkanı, çantasını çalanı sosyal medyadan arıyor Bursa'da eski belediye başkanı, çantasını çalanı sosyal medyadan arıyor

Bursa'da parçalanan araçtan sağ çıktı Bursa'da parçalanan araçtan sağ çıktı

Bursa'da dernekleşen köy kadınları bin kişiye istihdam sağladı Bursa'da dernekleşen köy kadınları bin kişiye istihdam sağladı

Yargıtay'dan Bursa'da emsal karar: Kiracı eve yaptığı masrafları alamayacak Yargıtay'dan Bursa'da emsal karar: Kiracı eve yaptığı masrafları alamayacak

Bursa'da iki kadının öldüğü kazada suçlu 'gaz pedalı' çıktı Bursa'da iki kadının öldüğü kazada suçlu 'gaz pedalı' çıktı

Altın alacaklar dikkat! Altın alacaklar dikkat!

Bursa'da önce hastane koridorundan kurtuldular, şimdi de bebekleri dünyaya geldi Bursa'da önce hastane koridorundan kurtuldular, şimdi de bebekleri dünyaya geldi

Kılıçdaroğlu Bursa dahil o 4 kenti ilçe ilçe gezecek! Kılıçdaroğlu Bursa dahil o 4 kenti ilçe ilçe gezecek!

Bursa'da telefon gaspçıları eğlence mekanında yakalandı Bursa'da telefon gaspçıları eğlence mekanında yakalandı

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Şubat 2019 Cumartesi)	Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (23 Şubat 2019 Cumartesi)

Büyükşehir Belediyespor'un gözü Efeler Ligi'nde( ÖZEL HABER) Büyükşehir Belediyespor'un gözü Efeler Ligi'nde( ÖZEL HABER)

Bu hale getirdi... Sahte doktora hapis cezası Bu hale getirdi... Sahte doktora hapis cezası

İlginç olay ''Bebeğim orada'' dedi otobüsün altına girdi İlginç olay "Bebeğim orada" dedi otobüsün altına girdi