10GB RAM'li OnePlus 6T geliyor!

10GB RAM'li OnePlus 6T geliyor!

Akıllı telefon sektöründeki hızla yükselen isimlerden biri olan OnePlus son amiral gemisi modeli 6T'nin özel versiyonunu satışa sunmaya hazırlanıyor. İşte OnePlus 6T McLaren Edition hakkındaki son detaylar.

Son dönemde akıllı telefon üreticilerin çeşitli lüks otomobil markalarıyla ortak çalışmalar yürütmesine alıştık. Hatırlanacağı üzere son olarak Huawei, yeni amiral gemisi modeli Mate 20 için böyle bir çalışmaya imza atmıştı. Spor otomobil üreticisi Porsche ile yürütülen ortak çalışma sonrası Porsche Desing Mate 20 RS modeli ortaya çıkmıştı.

Şimdi de benzer bir model Çin'in önemli üreticilerinden bir diğer OnePlus'tan gelecek. Çinli üretici kısa süre önce OnePlus 6T McLaren Edition modelinin varlığını doğrulamıştı. 11 Aralık'ta satışa sunulacak olan bu özel versiyon için bazı yeni bilgiler ortaya çıktı.

Son söylentilere göre OnePlus 6T McLaren Edition tam 10GB RAM'le gelecek. Malum, OnePlus'ın 6T modelinde 8GB RAM bulunuyordu. Yani RAM anlamında McLaren Editionversiyonunun çatı model olacağını söyleyebiliriz.

Teknik özelliklerin geri kalanı ise büyük ölçekte aynı olacak. Ayrıca OnePlus 6T McLaren Edition versiyonunda tek bir depolama seçeneği bulunacağı ve bunun da 256GB olacağı belirtiliyor.

Şimdilik OnePlus 6T McLaren Edition fiyatı ile ilgili net bir bilgi yok. Fakat son dedikodulara göre Çinli üreticinin özel versiyonu için 800 dolar civarında bir etiket belirleyeceği konuşuluyor. Yine de bekleyip göreceğiz.

Afrin'de bir asker şehit oldu Afrin'de bir asker şehit oldu

TEM'de başından vurulmuş bir kişinin cesedi bulundu TEM'de başından vurulmuş bir kişinin cesedi bulundu

Bursa İnegöl'de kayıp yaşlı kadının ayak izi bulundu Bursa İnegöl'de kayıp yaşlı kadının ayak izi bulundu

Bursa'da taksi, yolun karşısına yaya geçidinden geçti Bursa'da taksi, yolun karşısına yaya geçidinden geçti

Otobüsün altında kalmaktan son anda kurtuldu! Otobüsün altında kalmaktan son anda kurtuldu!

Beşinci kattan düşen çocuğu, zemine çarpmak üzereyken yakaladılar Beşinci kattan düşen çocuğu, zemine çarpmak üzereyken yakaladılar

Okuldaki feci ölümde çok çarpıcı rapor Okuldaki feci ölümde çok çarpıcı rapor

Şehit emniyet müdürü Altuğ Verdi'nin eşinden yürek yakan sözler Şehit emniyet müdürü Altuğ Verdi'nin eşinden yürek yakan sözler

Nurettin Yıldız'dan şok sözler: Erkeğe mesaj gönderdikten sonra... Nurettin Yıldız'dan şok sözler: Erkeğe mesaj gönderdikten sonra...

Erdoğan İkinci 100 Günlük Eylem Planı'nı açıkladı Erdoğan İkinci 100 Günlük Eylem Planı'nı açıkladı

Çine'ye ikametini alacak 485 kişi aranıyor Çine'ye ikametini alacak 485 kişi aranıyor

Rusya'da listenin ilk sıralarında o var!
Rusya'da listenin ilk sıralarında o var!

Emniyet müdürünü şehit eden hainden çileden çıkaran ifade! Emniyet müdürünü şehit eden hainden çileden çıkaran ifade!